Connect with us

PR Články

Jedinečné Moshi už aj v Piešťanoch

Published

on

Reklama
Reklama

„Pre mladé ženy v každom veku“ je slogan, ktorý používa švédsky majiteľ firmy THE MOSHI, keď predstavuje produkty svojej firmy. Inšpiratívne módne doplnky, ale aj náramky, či prstene si môžete vyskúšať a kúpiť už aj v Piešťanoch. Štúdio Inspira prichádza s novinkou „shop in shop“ a ponúka vám výnimočné produkty, ktoré isto potešia každú ženu.

moshi2_6595

Slovo MOSHI by sa dalo preložiť z japončiny ako pozdrav ahoj. Inšpiratívna kolekcia doplnkov tejto spoločnosti ponúka ženám unikátne výrobky, ktoré prinášajú dlhotrvajúcu radosť. Prvou časťou kolekcie sú módne textilné doplnky zdôrazňujúce individualitu každej ženy. Šály, šatky alebo plédy, sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie, niektoré ručne maľované, s obsahom vlnených alebo hodvábnych vlákien.

„Tvorivosť Moshi sa prejavuje aj v produktovom rade bižutérie, kde nájdete náhrdelníky, náramky a prstene, ktoré ponúkajú množstvo kombinácií. Sú navrhnuté a vyrobené tak, aby v sebe spájali moderný dizajn s dedičstvom kultúr z rôznych častí sveta,“ hovorí Zuzana Višňovská, majiteľka štúdia Inspira.

Reklama

moshi2_6375
Jedinečné sú ručne šité clutch kabelky, s univerzálnym využitím alebo originálne kúsky zošívané z indických sárí. Cítiť sa výnimočne a zdôrazniť vašu jedinečnú osobnosť môžete práve pomocou týchto doplnkov.

Štúdio Inspira otvára prvý obchod s doplnkami s koncepciou „shop in shop“ na Slovensku.
Už zajtra 12. novembra sa uskutoční oficiálne uvedenie značky MOSHI na Slovensku a tak neváhajte navštíviť štúdio Inspira na Royovej ulici 1, oproti pošte v Piešťanoch.

moshi oficialPR

Populárne články