Connect with us

Reklama

Fitness SiTy – miesto, kde máte chuť cvičiť

Published

on

Reklama
Reklama

Nielen pestré možnosti ako vylepšiť svoju fyzickú kondíciu a ochotný personál sú zárukou, že cvičenie je potešením. Najväčšie fitnes centrum v Piešťanoch ponúka viac. Má totiž atmosféru, ktorá inšpiruje k pravidelnému tréningu aj zarytých lenivcov. Stačí sa tam ísť pozrieť.

[singlepic id=34693 w=320 h=240 float=right]Na ploche 675 m2 dostane návštevník všetko čo potrebuje k efektívnemu a zároveň pohodovému tréningu. Dobrá fyzická kondícia totiž už dávno nie je iba o posilňovaní vybraných partií, v súčasnosti sa kladie dôraz na dobrú kondíciu celého tela.

Cviky, pri ktorých človek využíva iba vlastnú váhu, si môžete vyskúšať v zóne funkčného tréningu. Nájdete tam lodné laná, kettlebells, oceľové konštrukcie určené na ručkovnie aj medicinbaly. TRX (Training Resistance Exercise) tréning je zložený iba z prirodzených pohybov, spojených s aktivitami každodenného života. Je preto bezpečný a každý kto ho vyskúšal, hovoril o relaxe namiesto driny. Jednotlivé náčinia môžete využiť počas organizovaného skupinového cvičenia alebo počas kruhového tréningu. V oboch prípadoch sa vám budú venovať skúsení tréneri.

Vo Fitness SiTy nechýbajú ani posilňovacie stroje, na ktorých sa mnohí radi odreagujú a spevnia vopred vybrané partie. Ich široká ponuka umožňuje precvičiť si celé telo. Sú vyrobené na mieru v osvedčenej trenčianskej firme Dafe, ktorá je známa tým, že najviac dbá na bezpečnosť.

Reklama

[singlepic id=34696 w=320 h=240 float=left]V kardiozóne má Fitness SiTy päť bežeckých pásov aj orbitreky. Ako jediné fitnes v širokom okolí disponuje kryosaunou. V nej síce človeka pobudne tri minúty v teplote – 170 °C, telo si to však nestihne ani uvedomiť. Desať takýchto krátkych pobytov v kryosaune nahradí dva roky pravidelného otužovania, zocelí organizmus a má pozitívny účinok na množstvo neduhov. Pomáha pri psoriáze aj skleróze multiplex. Okrem pozitívneho vplyvu na zdravie má kryosauna aj veľmi dobré regeneračné účinky, preto ju využívajú športovci po vrcholových výkonoch.

Rozloha fitnes centra umožňuje venovať sa aj skupinovým športom. Prebiehajú tam cvičenia zumby a jumpingu. V septembri začína power joga a pilates. Naplánované sú cvičenia zumby pre deti aj seniorov a v blízkej dobre pribudnú aj ďalšie novinky.

Mimochodom, pre rodičov, ktorí si prídu do Fitness SiTy zacvičiť, je pripravený kútik pre ich ratolesti. Majú tam hračky, rozprávky z DVD a vo vybraných hodinách sa im bude venovať vychovávateľka.

Keďže k cvičeniu paria aj výživové doplnky, vo Fitness SiTy ponúkajú kvalitu od slovenského výrobcu Aone. Okrem toho si môžu návštevníci vychutnať dobrú kávu, množstvo nealkoholických nápojov aj slabšie pivá.

[nggallery id=1896]

-pr-

Populárne články