Úvod Reklama Fitness SiTy – miesto, kde máte chuť cvičiť

Fitness SiTy – miesto, kde máte chuť cvičiť

Nielen pestré možnosti ako vylepšiť svoju fyzickú kondíciu a ochotný personál sú zárukou, že cvičenie je potešením 두시탈출 컬투쇼 다운로드. Najväčšie fitnes centrum v Piešťanoch ponúka viac. Má totiž atmosféru, ktorá inšpiruje k pravidelnému tréningu aj zarytých lenivcov. Stačí sa tam ísť pozrieť Windows 10 trial.

Na ploche 675 m2 dostane návštevník všetko čo potrebuje k efektívnemu a zároveň pohodovému tréningu free horoscopes. Dobrá fyzická kondícia totiž už dávno nie je iba o posilňovaní vybraných partií, v súčasnosti sa kladie dôraz na dobrú kondíciu celého tela 알라딘 애니메이션 자막 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

Cviky, pri ktorých človek využíva iba vlastnú váhu, si môžete vyskúšať v zóne funkčného tréningu. Nájdete tam lodné laná, kettlebells, oceľové konštrukcie určené na ručkovnie aj medicinbaly 에어클래스 다운로드. TRX (Training Resistance Exercise) tréning je zložený iba z prirodzených pohybov, spojených s aktivitami každodenného života. Je preto bezpečný a každý kto ho vyskúšal, hovoril o relaxe namiesto driny coc. Jednotlivé náčinia môžete využiť počas organizovaného skupinového cvičenia alebo počas kruhového tréningu. V oboch prípadoch sa vám budú venovať skúsení tréneri 카카오톡 백업 다운로드.

Vo Fitness SiTy nechýbajú ani posilňovacie stroje, na ktorých sa mnohí radi odreagujú a spevnia vopred vybrané partie 일도리 다운로드. Ich široká ponuka umožňuje precvičiť si celé telo. Sú vyrobené na mieru v osvedčenej trenčianskej firme Dafe, ktorá je známa tým, že najviac dbá na bezpečnosť Download an earlier version of unity.

V kardiozóne má Fitness SiTy päť bežeckých pásov aj orbitreky. Ako jediné fitnes v širokom okolí disponuje kryosaunou 유튜브 국가 차단 다운로드. V nej síce človeka pobudne tri minúty v teplote – 170 °C, telo si to však nestihne ani uvedomiť. Desať takýchto krátkych pobytov v kryosaune nahradí dva roky pravidelného otužovania, zocelí organizmus a má pozitívny účinok na množstvo neduhov. Pomáha pri psoriáze aj skleróze multiplex. Okrem pozitívneho vplyvu na zdravie má kryosauna aj veľmi dobré regeneračné účinky, preto ju využívajú športovci po vrcholových výkonoch.

Rozloha fitnes centra umožňuje venovať sa aj skupinovým športom. Prebiehajú tam cvičenia zumby a jumpingu. V septembri začína power joga a pilates. Naplánované sú cvičenia zumby pre deti aj seniorov a v blízkej dobre pribudnú aj ďalšie novinky.

Mimochodom, pre rodičov, ktorí si prídu do Fitness SiTy zacvičiť, je pripravený kútik pre ich ratolesti. Majú tam hračky, rozprávky z DVD a vo vybraných hodinách sa im bude venovať vychovávateľka.

Keďže k cvičeniu paria aj výživové doplnky, vo Fitness SiTy ponúkajú kvalitu od slovenského výrobcu Aone. Okrem toho si môžu návštevníci vychutnať dobrú kávu, množstvo nealkoholických nápojov aj slabšie pivá.

-pr-

REKLAMA