Connect with us

Reklama

CM Languages jazyky pre všetkých pod jednou strechou

Published

on

Reklama

Jazyková škola CM Languages známa aj vďaka svojim mimoškolským aktivitám otvára už svoj 11. rok. CM Languages sústredila aktuálne všetky svoje aktivity pod jednu strechu na Winterovej ulici, pri evanjelickom kostole. Momentálne má škola 8 učební s rozlohou 200 m2 a je najväčšou v Piešťanoch a okolí.

[singlepic id=34699 w=320 h=240 float=right]Priestory na Winterovej 4B, ktoré škola využíva, boli počas leta rozšírené o jazykové centrum pre deti. Vyučovanie detí prebieha hravou formou. Nechýbajú pesničky, básničky ani rozprávky. Zatiaľčo sa učia deti, môžu sa vzdelávať i ich rodičia.

Reklama

Študenti majú k dispozícii najmodernejšie technológie vrátane interaktívnej tabule, ktorá umožňuje využívanie moderných metód výučby cudzích jazykov. Venuje sa im šesť rodených anglicky hovoriacich lektorov, Španiel aj Ruska a tri desiatky slovenských učiteľov. CM Languages ponúka revolučnú Direct Method for English (DME), pri ktorej lektor zachováva na hodine prirodzené tempo konverzácie. Cieľom je odstrániť návyk rozmýšľania a prekladania si viet a gramatických javov z rodného jazyka do angličtiny. Ukážková hodina tejto metódy sa uskutoční 17. septembra o 18.00 h v Kursalone.

[singlepic id=19515 w=320 h=240 float=left]CM Languages zabezpečuje aj výučbu vo firmách. Momentálne škola spolupracuje s viac ako štyridsiatimi firmami v Piešťanoch a okolí, ale aj v Novom Meste nad Váhom, Trnave, Hlohovci a v Bratislave.

Reklama

V nadchádzajúcom školskom roku CML opäť pripravuje tradičné aktivity ako hľadanie veľkonočných vajíčok, futbalový turnaj a obľúbené vedomostné súťaže Quiz Night.

[nggallery id=1897]

-pr-

Populárne články