Úvod Reklama CM Languages jazyky pre všetkých pod jednou strechou

CM Languages jazyky pre všetkých pod jednou strechou

Jazyková škola CM Languages známa aj vďaka svojim mimoškolským aktivitám otvára už svoj 11. rok. CM Languages sústredila aktuálne všetky svoje aktivity pod jednu strechu na Winterovej ulici, pri evanjelickom kostole 기생수 파트1 자막 다운로드. Momentálne má škola 8 učební s rozlohou 200 m2 a je najväčšou v Piešťanoch a okolí.

Priestory na Winterovej 4B, ktoré škola využíva, boli počas leta rozšírené o jazykové centrum pre deti 신서유기 6 3화 다운로드. Vyučovanie detí prebieha hravou formou. Nechýbajú pesničky, básničky ani rozprávky. Zatiaľčo sa učia deti, môžu sa vzdelávať i ich rodičia our story.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Študenti majú k dispozícii najmodernejšie technológie vrátane interaktívnej tabule, ktorá umožňuje využívanie moderných metód výučby cudzích jazykov 오라클 xe 다운로드. Venuje sa im šesť rodených anglicky hovoriacich lektorov, Španiel aj Ruska a tri desiatky slovenských učiteľov. CM Languages ponúka revolučnú Direct Method for English (DME), pri ktorej lektor zachováva na hodine prirodzené tempo konverzácie Download Albata. Cieľom je odstrániť návyk rozmýšľania a prekladania si viet a gramatických javov z rodného jazyka do angličtiny. Ukážková hodina tejto metódy sa uskutoční 17 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드. septembra o 18.00 h v Kursalone.

CM Languages zabezpečuje aj výučbu vo firmách 후레자식 다운로드. Momentálne škola spolupracuje s viac ako štyridsiatimi firmami v Piešťanoch a okolí, ale aj v Novom Meste nad Váhom, Trnave, Hlohovci a v Bratislave 즐거운 사라 다운로드.

V nadchádzajúcom školskom roku CML opäť pripravuje tradičné aktivity ako hľadanie veľkonočných vajíčok, futbalový turnaj a obľúbené vedomostné súťaže Quiz Night.

-pr-

REKLAMA