Úvod PR Články Faninterier otvára novú predajňu

Faninterier otvára novú predajňu

Spoločnosť Faninteriér otvára v pondelok 20. júla novú predajňu na Teplickej ulici v Piešťanoch (vedľa bývalého Indiansu). Nájdete tu nielen vzorkovníky a dekory z ponuky spoločnosti, ale môžete si vyskúšať i mechanizmy a prevedenie vstavaných skríň 스타트 메뉴 8 다운로드.
fb-35
Firma sa zaoberá navrhovaním, výrobou a realizáciou interiérov 폴라익스프레스 다운로드. Má za sebou dlhoročné skúsenosti a veľké množstvo spokojných zákazníkov. Špecializuje sa predovšetkým na vstavané skrine, kuchynské linky, nábytok na mieru a plávajúce podlahy Download atmel studio 6.

013

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Prioritou spoločnosti bolo vždy poskytnúť zákazníkovi výrobok najvyššej kvality za najlepšiu cenu, preto spolupracuje len s kvalitnými a spoľahlivými dodávateľmi materiálov pre výrobu vašich produktov Download dem from the National Geospatial Intelligence Agency. Faninterier zrealizuje vaše kancelárie, spálne, detské aj obývacie izby a iné priestory pre vaše pohodlie.

V novootvorenej predajni vám pomôžu profesionáli  zrealizovať vaše nápady a predstavy a to všetko za skvelé ceny virtual audio cable 다운로드!

Otváracie hodiny:

pondelok – piatok od 10:00 h do 12:00 h a od 13:00 h do 18:00 h

tel.: 0903 946 004
email: info@faninterier.sk
web: www.faninterier.sk

fan-ad[1]

PR

REKLAMA