Úvod Novinky F Fashion vás oblečie do kvality a štýlu za prijateľné ceny

F Fashion vás oblečie do kvality a štýlu za prijateľné ceny

Nový butik F Fashion otvoril svoje brány v polovici apríla tohto roka. Nachádza sa priamo na pešej zóne na Winterovej ulici 44, nad predajňou keramiky, medzi cukrárňou a reštauráciou 스마트폰 벨소리 다운로드. V ponuke má najmä oblečenie pre dámy a pánov, ktoré hľadajú štýl a kvalitu nemeckých či talianskych výrobcov a značiek.

IMG_2656Predajňa sa zameriava  na elegantnú módu, s ktorou má jej majiteľka, Piešťanka Katarína Frankovičová, viac ako desaťročné skúsenosti flex sdk. Na výber majú zákazníčky šaty, nohavice, blúzky, tričká, saká, bundičky i overaly aj pre dámy s krivkami od veľkosti M, ale tiež drobné doplnky ako dáždniky či jemné šatky Download the contract form.

REKLAMA
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

 

Zástupcovia silnejšieho pohlavia sa v F Fashion môžu obliecť doslova „od hlavy po päty“ okrem kvalitných polo tričiek, košieľ, pulóvrov, nohavíc či bermúd  nájdu v novom butiku aj opasky a ponožky Apple sd gothic neo.

IMG_2628
A čo by majiteľka obchodu poradila svojim návštevníkom erwin4? „Každej žene by som odporúčala najmä kvalitné spoločenské šaty v trojštvrťovej dĺžke, ktoré sa hodia na každú príležitosť i bežné nosenie a páni by mali zaradiť do svojho šatníku napríklad modernú letnú vestu, ktoré môžu nosiť aj ku krátkym nohaviciam.“ Dámy určite ocenia tiež kvalitné šatky v neutrálnych odtieňoch 2conv 다운로드. No a svetu pánskej módy už dlhšie vládnu napríklad i farebné ponožky, na ktoré však nemá odvahu každý…

IMG_2620

IMG_2635

IMG_2622F Fashion má otvorené od pondelka do piatku od 9,30 do 18,00 h a podľa potreby tu nájdete jeho majiteľku aj počas víkendov x as a character. Samozrejmosťou služby zákazníkom je individuálny prístup a poradenstvo pri výbere oblečenia.

IMG_2617Ak potrebujete niečo „chic“ a zároveň príjemné, vyskúšajte návštevu butiku F Fashion, ktorý ponúka aj prijateľné ceny, napríklad elegantné šaty pre milovníčky módy každého veku v sume už od 35 eur…

A nezabudnite: „Ženy by mali vydávať menej peňazí za šaty, ale viacej peňazí na eleganciu.“ (Coco Chanel)

IMG_2661IMG_2630IMG_2643 IMG_2642IMG_2634IMG_2640IMG_2624IMG_2633IMG_2617IMG_2637

IMG_2660

PR

REKLAMA