Connect with us

Novinky

Domoss otvára piešťanskú predajňu od stredy

Published

on

Reklama
Reklama

Piešťanská spoločnosť DOMOSS otvára svoju predajňu na Bratislavskej ulici od stredy 6. mája. Vyberať si tak už môžete z celého ponúkaného sortimentu.

Prevádzka je otvorená v pondelok až piatok v čase od 9.00 h do 17.00 h. V sobotu sú otváracie hodiny od 9.00 do 12.00 h. V predajni si tak isto môžete vyzdvihnúť svoje internetové objednávky. Počas pracovného týždňa v čase od 9.00 do 11.00 sú v predajni uprednostnené osoby staršie ako 65 rokov.

DOMOSS je tu pre vás už 30 rokov

Na trhu bývania a vybavenia domácnosti pôsobí spoločnosť DOMOSS už od roku 1990. Poslanie spoločnosti je zvyšovať kvalitu života a zlepšovať životný štýl svojich zákazníkov. Svoj cieľ sa snaží napĺňať prostredníctvom spolupráce s architektmi, projektantmi, stavebnými spoločnosťami i ďalšou odbornou verejnosťou.

Reklama

Od roku 2004 sa spoločnosť DOMOSS stala členom siete EURONICS, najväčšej siete elektropredajní v Európe, aktívne sa podieľa na jej rozširovaní a poskytuje produkty a služby na európskej úrovni.

V ponuke spoločnosti sa nachádza široká škála svetových značiek a produktov garantujúca zákazníkom kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu a jedinečné riešenia postavené na najmodernejších trendoch a poznatkoch v oblasti bytového dizajnu a ergonómie.

Poskytuje čiernu a bielu techniku, malé a veľké domáce spotrebiče od popredných renomovaných značiek. Ponuka firmy zahŕňa rozmanité druhy sanity, záhradného nábytku, náradia a techniky, priemyselného tovaru a príslušenstva. V predajniach nájdete tiež rôzne druhy bicyklov – mestské, horské či elektrobicykle a potrebné príslušenstvo.


PR

Populárne články