Connect with us

Reklama

Deň otvorených dverí vo Fitness SiTy

Published

on

Reklama

V sobotu 3. augusta sa vo Fitness SiTy uskutoční deň otvorených dverí pri príležitosti 1.výročia otvorenia.

[singlepic id=45476 w=320 h=240 float=left]Za uplynulý rok si naše Fitness SiTy obľúbili nielen športovci, ktorí chcú zapracovať na svojich svaloch či ľudia, ktorí chcú zlepšiť svoju postavu vďaka jumpingu, insanity, cross fitness, alebo trx, ale aj ľudia, ktorí chcú načerpať fyzickú a duševnú energiu prostredníctvom powerjogy či pilatesu.

Reklama

Aktivity v našom fitness sú veľmi pestré. Po tréningu s profesionálnymi trénermi si môžu Vaše svaly oddýchnuť pri kvalitnej masáži. Naši klienti obľubujú aj kryoterapiu, ktorá má blahodárne účinky pre celý organizmus, čo potvrdzujú aj odborní lekári, s ktorými vo Fitness SiTy neustále komunikujeme. Na svoje si v našom Fitness SiTy prídu aj tí najmenší, môžu svoju energiu vybiť na jumping kids alebo sa zahrať v detskom kútiku.

Vo Fitness SiTy panuje rodinná atmosféra, ktorú stojí za to zažiť. Pokiaľ ste nás ešte nenavštívili, neváhajte a príďte na náš deň otvorených dní 3. augusta, kde budete môcť na vlastnej koži vyskúšať, ako vyzerá príjemná atmosféra a profesionalita. Vstup do fitness je voľný. Tešíme sa na Vás!

Reklama

[nggallery id=2427]

Text a foto: Tlačová správa/PR

Populárne články