Connect with us

Reklama

December bude v Cinema Dance Clube plný tanečnej zábavy

Published

on

Reklama

Deň po avizovanom konci sveta, zažijú návštevníci Cinema Dance Clubu v Novom Meste nad Váhom párty s názvom Žijeme len raz. Neviazanú zábavu sľubuje aj silvestrovská rozlúčka s rokom 2012.

[singlepic id=37661 w=520 h=340 float=center]

Reklama

 

Novomestský disko klub láka na pestrý program aj pártychtivých Piešťancov. Jeden z najvyhľadávanejších podnikov v okolí sídli na Ulici Čsl. armády. Je tam reštaurácia, ktorá ponúka chutné jedlá aj disko klub, kde sa dá počas víkendov poriadne zabaviť.

Reklama

Už najbližší piatok (7. decembra) sa o dobrú náladu postará DJ Sonic so svojou Disco Sonic Night. V sobotu 8. decembra poúkne DJ El Parade noc plnú latino melódií.

O týždeň (15. decembra) neskôr budú svoje nové CD prezentovať Freee a Marco van Polo. Dvojitý disko set si na 21. decembra pripravili DJ P. T. a DJ Lady D a keďže koniec sveta určite nepríde, o deň neskôr to na akcii s názvom Žijeme len raz oslávia Robert Burian a Marco van Polo.

V znamení tanečnej hudby sa bude niesť aj Štedrý večer. Veselé Vianoce zapraje návštevníkom DJ Pešo. Na stredu 26. decembra je naplánovaná tradičná štefanská zábava s DJ Romanom. O prípravu na oslavy príchodu nového roka sa postarajú 29. decembra Laco a Tito. A hudbou nabitý mesiac vyvrcholí v Cinema Dance Clube počas New Year´s Night Party.

[nggallery id=2044]

Text a foto: PR

Populárne články