Connect with us

Reklama

Byty v Trebaticiach predané, začína sa nová výstavba

Published

on

Reklama
Reklama

Je predsa lepšie bývať vo vlastnom, ako v prenajatom. Jedenásť rodín v novom bytovom dome v Trebaticiach už býva lepšie – vo vlastnom. V priebehu minulého roka sa bola zrealizovaná výstavba prvého bytového domu spolu s úpravou okolia. Prevedenie stavby, dobrá lokalita a neustály záujem podnietil výstavbu ďalšej bytovky s 11 bytmi do osobného vlastníctva. Súčasťou každého bytu bude priestranný balkón, pivnica a parkovacie miesto v cene bytu.

[singlepic id=10496 w=320 h=240 float=left]Výhodou tohto projektu je dobrá lokalita, blízkosť školy, škôlky a dostupná infraštruktúra. Do centra Piešťan je to autom len 5 minút. Ako tvrdí Roman Sekáč, jeden z prvých kupujúcich, cena nového bytu a náklady na bývanie sú neporovnateľne nižšie ako v Piešťanoch. Príďte sa sami presvedčiť. Zaujímavým bonusom európskej úrovne je sauna len pre obyvateľov bytového domu.

[singlepic id=10497 w=320 h=240 float=right]Ukončenie výstavby sa tak ako v minulom roku plánuje na začiatok jesene 2011. K dispozícii je 11 bytov (2 a 3-izbové od 41 do 71m²). Už teraz sú však rezervované 4 z nich. Zaujímavou ponukou sú ďalšie 3 výhody, ktoré môže každý kupujúci nového bytu získať. Tak napríklad aj v tomto roku pokračuje spolupráca s predajcom elektroniky DOMOSS. Mladé rodiny pri kúpe bytu získajú od spoločnosti DOMOSS Piešťany šek na nákup tovaru v hodnote 700 Eur. Túto poukážku získalo a využilo všetkých 11 kupujúcich bytov v minulom roku.

Ďalšie informácie o aktuálnej ponuke, priebehu výstavby a o počte ešte voľných bytov, získate na stránke www.bytovkytrebatice.sk alebo na telefónnom čísle 0918 284 880.

Reklama

AKTUÁLNA AKCIA – pri rezervácii nového bytu do konca marca získava zákazník spolu s bytom aj kuchyňu na mieru ZADARMO.

[nggallery id=517]

Autor: bt

Populárne články