Connect with us

PR Články

Ako je možné si „užiť chlad“ až mínus 110 stupňov?

Kto nevyskúšal, ten neuverí. Toto známe porekadlo platilo a platí stále. Je v ňom však ešte väčšia pravda, keď sa týka nejakej neznámej odvážnejšej akcie. O to viac si to však človek uvedomí, keď vyskúša nepoznané a spozná niečo neznáme.

Published

on

Reklama
Reklama

Pani Andrea K. sa dočítala o pozitívnych účinkoch kryokomory v časopise už dávnejšie. Vždy chcela vyskúšať pobyt v nej, no nemala odvahu a ani príležitosť. Objavila však novú kryokomoru priamo u nás v Piešťanoch – v Regeneračnom centre LINEA na Lodenici. A tak ju jedného dňa prišla priamo z Nitry aj vyskúšať. Odvtedy je pravidelnou návštevníčkou – jednoducho sa jej zmenil život a vyskúšala niečo, čo jej veľmi rýchlo môže vrátiť energiu do života a napomôcť pri niektorých zdravotných problémoch.

Netreba, aby sme opisovali pocity pani Andrey. Povedala nám ich sama: „Kryokomora ma vždy dobije energiou a jednoducho mám pocit vitality a sviežosti. Je to priam neuveriteľné ! Len pár minút a možno z ťažkého dňa sa dostanete do stavu pohody, ste plný sily a energie. Jednoducho aj keď som unavená, pobyt v kryokomore ma postaví na nohy. A pritom stačí tak málo a chvíľka. 2 až 3 minútky. Potom už len zahriatie sa na stacionárnom bicykli 😊 !“

My už len dodáme, aj keď je pani Andrea až z Nitry, nahovorila na pravidelné návštevy kryokomory v LINEI aj viacerých priateľov z Nitry. Aj oni si chodia pre svoju „dávku“ hormónov šťastia – tie sa Vám vyplavia práve po pár minútach v kryokomore. Neváhajte, vyskúšajte silu kryokomory aj Vy. V máji nič neriskujete – prvý vstup do kryokomory zdarma.

Reklama

PR

Populárne články