Úvod Novinky Kúpanie a relax v novej chill-out zóne priamo v srdci Piešťan

Kúpanie a relax v novej chill-out zóne priamo v srdci Piešťan

0
ZDIELAŤ
REKLAMA
Mestska zahrada

Vyskúšajte jedinečnú oddychovú zónu priamo v centre Piešťan. Okúpte sa v bazénoch, relaxujte na novej letnej terase pri miešanom drinku alebo si príďte zašportovať. Zábavu si dosýta užijú aj vaše deti, tak neváhajte a zavítajte do Hotela Granit Piešťany – kúpeľný ústav, ktorý je denne otvorený nielen pre ubytovaných hostí, ale aj pre širokú verejnosť.


V príjemnom prostredí zámočku dýchajúceho históriou kúpeľného ústavu a privátneho parku môžete využiť vonkajší bazén, moderný vnútorný bazén a dva detské bazéniky. Bazény sú otvorené denne, v pondelok až piatok od 7.00h do 21.00h a počas víkendov od 9:00h do 21:00h. Vstup je možný jednorázovo, ale aj na permanentku, ktorú je možné zakúpiť si priamo na recepcii kúpeľného ústavu.

REKLAMA
ON Semi3
ON Semi 1
ON Semi 2


Počas horúcich letných dní si môžete relax užiť do sýta na pohodlných lehátkach, lavičkách a moderných tulivakoch v interiéri alebo v exteriéri. Pre deti je pripravená trampolína a k dispozícii je aj multifunkčné ihrisko určené na tenis, bedminton, volejbal, nohejbal, či hádzanú. Francúzskym šarmom láka petangové ihrisko.


Občerstvenie si  môžete dopriať priamo pri bazéne alebo v Lobby Bare František, kde okrem chutných dezertov a nápojov môžete vyskúšať aj lahodnú GRANIT kávu.  Nestíhate raňajky doma? Žiaden problém, pretože terasa baru je otvorená už od 7.00 h a všetkých návštevníkov i okoloidúcich láka svojou bohatou raňajkovou ponukou.

Aj v centre mesta si môžete užiť relax, pohodu a oddych, pretože Hotel Granit vytvára “Váš domov mimo domova”.

Hotel Granit Piešťany
kúpeľný ústav
Teplická 81, 921 01
Piešťany
tel.: 033/ 7983 111
mob.: 0917 924 143

www.granitpiestany.sk

www.facebook.com/granithotels

REKLAMA

BEZ KOMENTÁROV