Úvod Novinky Kúpanie a relax v novej chill-out zóne priamo v srdci Piešťan

Kúpanie a relax v novej chill-out zóne priamo v srdci Piešťan

REKLAMA

Vyskúšajte jedinečnú oddychovú zónu priamo v centre Piešťan. Okúpte sa v bazénoch, relaxujte na novej letnej terase pri miešanom drinku alebo si príďte zašportovať 불독맨션 다운로드. Zábavu si dosýta užijú aj vaše deti, tak neváhajte a zavítajte do Hotela Granit Piešťany – kúpeľný ústav, ktorý je denne otvorený nielen pre ubytovaných hostí, ale aj pre širokú verejnosť Summer to Kikujiro.


V príjemnom prostredí zámočku dýchajúceho históriou kúpeľného ústavu a privátneho parku môžete využiť vonkajší bazén, moderný vnútorný bazén a dva detské bazéniky 이지툰 다운로드. Bazény sú otvorené denne, v pondelok až piatok od 7.00h do 21.00h a počas víkendov od 9:00h do 21:00h. Vstup je možný jednorázovo, ale aj na permanentku, ktorú je možné zakúpiť si priamo na recepcii kúpeľného ústavu 한글과컴퓨터 사전 다운로드.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici


Počas horúcich letných dní si môžete relax užiť do sýta na pohodlných lehátkach, lavičkách a moderných tulivakoch v interiéri alebo v exteriéri Download Buzz Thorns. Pre deti je pripravená trampolína a k dispozícii je aj multifunkčné ihrisko určené na tenis, bedminton, volejbal, nohejbal, či hádzanú. Francúzskym šarmom láka petangové ihrisko toe-ik.


Občerstvenie si  môžete dopriať priamo pri bazéne alebo v Lobby Bare František, kde okrem chutných dezertov a nápojov môžete vyskúšať aj lahodnú GRANIT kávu good day.  Nestíhate raňajky doma? Žiaden problém, pretože terasa baru je otvorená už od 7.00 h a všetkých návštevníkov i okoloidúcich láka svojou bohatou raňajkovou ponukou Han Kyung-ae.

Aj v centre mesta si môžete užiť relax, pohodu a oddych, pretože Hotel Granit vytvára “Váš domov mimo domova” 다이소 멤버십 다운로드.

Hotel Granit Piešťany
kúpeľný ústav
Teplická 81, 921 01
Piešťany
tel.: 033/ 7983 111
mob.: 0917 924 143

www.granitpiestany.sk

www.facebook.com/granithotels

REKLAMA