REKLAMA

Koncom júna v starých Piešťanoch na ulici E. Belluša v tesnej blízkosti hotelovej akadémie slávnostne otvorili nové Zdravotné stredisko.  Ponúka nové moderné priestory na vysokej úrovni 영화 베스트셀러 다운로드. Aktuálne sa doň sťahujú prví lekári, ktorí by mali začať čoskoro ordinovať. Niekoľko ambulancií je stále voľných, takže aj ďalší záujemcovia  z radov lekárov, ktorí sú pracovať vo funkčných moderných priestoroch, majú príležitosť tensof flow.

„Chceli sme vystavať zariadenie, ktoré je na európskej úrovni 명량 영어자막 다운로드. To znamená veľké, nové priestory v európskom štandarde. Chceli by sme tu mať lekárov, ktorí by pokryli sever Piešťan a  ľudia by tak mohli byť spokojnejší ako doteraz,“ hovorí Martin Albini, zo spoločnosti Albinus, ktorá stojí za projektom scx-1360 driver. Zdravotné stredisko nadväzuje na úspešnú Lekáreň pri Váhu, za ktorou stoja rovnakí ľudia. 

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger
Knebl
Chlapci na panvici
PN Taxi

Budova má dve podlažia s celkovou plochou 600 m2 일곱개의 대죄 1기 다운로드. Nachádza sa v nej osem ambulancií, niektoré sú však spojené a umožňujú fungovanie dvoch lekárov spoločne.  Výhodu sú priestranné chodby a spoločné priestory, kde budú mať pacienti dostatok miesta 프로듀스101 보름달 다운로드. Stredisko má svoje vlastné parkovisko, ktoré je prístupné pomedzi bytový dom a hotelovú akadémiu. Realizácia objektu vrátane pozemkov na výstavbu presiahla investíciu 1,2 milióna eur os x 10 6.

V zdravotnom stredisku bude pôsobiť endokrinologická ambulancia MUDr. Držíkovej i chirurg MUDr. Pamula. Jeden z priestorov je vyhradený pre všeobecného lekára, pôsobiť by tu mal urológ a taktiež je tu priestor napríklad pre psychológa 동경표류일기 다운로드. Viacerí piešťanskí lekári si boli priestory pozrieť v rámci slávnostného otvorenia a ich pôsobenie je momentálne v jednaní. Ak by mali záujem ďalší, stačí sa ohlásiť prevádzkovateľom strediska na email martin.albini@lekarenprivahu.sk Sunnyside downloads.


PR

REKLAMA