Úvod Novinky Lodenica bude opäť hostiť milovníkov jumpingu

Lodenica bude opäť hostiť milovníkov jumpingu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ak ešte nemáte program na Sviatok práce 1. mája 2019, srdečne vás pozývame na tradičnú oslavu príchodu tohto krásneho mesiaca. Jumping Open Air je to správne podujatie, na príjemné strávenie voľných chvíľ cvičením na trampolínach 오토캐드 2012 한글판 다운로드.

Bude to už v poradí šiesta párty nesúca tento názov Download The cruel angel Teze. Prvé dve akcie sa konali na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom. Tretia, štvrtá a piata už v Piešťanoch na Lodenici, kde bude aj 6 day day. ročník.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Každoročne pribúdajú noví fanúšikovia tohto podujatia, preto očakávame aj tento rok vysokú účasť cvičiacich. Dúfame, že opäť prekonáme stovku 고독한 미식가 시즌5 다운로드. 😎

Lodenica na jumping ako stvorená 

Prostredie Lodenice je ideálne na takéto masové podujatia, zúčastniť sa môžu všetci, ktorí si radi zaskáču tri a viac hodinový maratón s desiatkou profi inštruktorov a inštruktoriek Mid 24 o'clock download.

Vaše kroky povedú domáce inštruktorky z tímu Sju Fitness PN, ale chýbať nebudú ani vynikajúci hosťujúci inštruktori a tradičné pánske kolo Office365 Excel Download.

Viac informácií o akcii a info o rezerváciách trampolín nájdete na facebookovej udalosti
alebo na telefónnom čísle 0949 759 901 큐라 프로그램 다운로드.

Tešíme sa na vás!

Text, foto a video: Sju Fitness PN

REKLAMA