Úvod Novinky Vláda menovala Piešťanca do čela Fondu na podporu športu

Vláda menovala Piešťanca do čela Fondu na podporu športu

REKLAMA
Esesko

Dušan Guľáš z Piešťan nahradí doterajšieho predsedu správnej rady Fondu na podporu športu Jozefa Gönciho, ktorý sa pred pár dňami vzdal funkcie sand.

Doterajší predseda správnej rady Nadácie Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) Dušan Guľáš, ktorý bol niekoľko rokov aj členom predstavenstva FC Spartak Trnava, sa na základne dnešného rozhodnutia vlády stal predsedom správnej rady Fondu na podporu športu League of Legends. Ten vznikol v decembri minulého roka.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu navrhlo jeho menovanie na základe doterajších aktivít v športovej oblasti Almind free download. Okrem SOŠV pôsobil Dušan Guľáš, ktorý je z Piešťan, niekoľko rokov aj vo futbalovom klube Spartak Trnava a je konateľom spoločnosti Respect Slovakia, ktorá sponzoruje rôzne športy, ale aj konkrétnych športovcov 신과함께 인과 연 다운로드.

Fond na podporu športu vznikol v decembri 2019 s cieľom zabezpečiť efektívnu podporu a rozvoj športu mládeže, vrcholového športu, športovej reprezentácie SR, ale aj športu pre všetkých a zdravotne znevýhodnených ľudí 캔디팡 다운로드. Ročný rozpočet má byť 20 mil. eur. Správna rada je najvyšším, výkonným a štatutárnym orgánom.

-red-

REKLAMA