Úvod Blogy Blog Zuzany Vladovičovej: Rugby

Blog Zuzany Vladovičovej: Rugby

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Za môj doterajší život som vyskúšala množstvo športov. Ale žiaden šport sa nevyrovná tejto najlepšej aktivite na zemi. Raz sme preberali s kamarátom všetky športy čo existujú, až sme sa zastavili pri jednom z najzaujímavejších športov. 택시5 자막 다운로드. pri rugby.

15078551_10153859992441400_4107973246922014022_n

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

O pár mesiacov nato sa začalo moje najväčšie dobrodružstvo v živote. pgsql 다운로드. Prišla som na svoj prvý tréning a len márne som si myslela, že partia chlapcov ma nechá len pozerať sa ako trénujú. Ani som sa nenazdala a už som behala s nimi po ihrisku Download Adobe Reader 10. Už prešiel nejaký ten čas čo som sa naháňala s nimi po trávniku so šiškou v ruke a prišla túžba ísť na prvý zápas. Keď mi však tréner vysvetlil, že to tak ľahko nepôjde zosmutnela som keynote version. Ako jediné dievča v tíme som nemala povolené súťažiť. Dostávala som však od trénerov plnú motiváciu k tomu, aby som pokračovala.

Tréningy ale boli tvrdšie a ja som v porovnaní s chlapcami veľmi zaostávala 스마트폰 벨소리 다운로드. Občasné posmešky tímu ma priviedli k pár preplakaným nociam a rozmýšľaním o tom, či to má ešte nejaký zmysel. Ja som sa ale predsa rozhodla bojovať flex sdk. Na trávniku zažívam najkrajšie chvíle svojho života. Na tréningy chodím s elánom a radosťou. Dostala som možnosť hrávať za ženy zo Slovanu Bratislava Download the contract form. Úžasná atmosféra na zápasoch ma len uisťuje, že rugby rodina existuje. Na každom turnaji sa bijeme sa ako o život a nechávame doslova „ožiť loptu.“ Pred pár dňami sme sa vrátili z medzinárodného turnaja v Slovinsku, kde som zbierala cenné skúsenosti a zažila som niekoľko fascinujúcich momentov Apple sd gothic neo.

Len som sa utvrdila v tom, že rugbystky sa nikdy nevzdávajú…
Ženy môžu hrať rugby…
Ženy môžu robiť čokoľvek…
Tak sa pridaj k nám erwin4!

-Zuzana Vladovičová, hráčka RUC Piešťany hosťujúca v Slovane Bratislava/Foto:

REKLAMA