Úvod Kultúra ŽiWell zažije tanečnú horúčku v podaní Walter Schnitzelsson

ŽiWell zažije tanečnú horúčku v podaní Walter Schnitzelsson

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mladá kapela, ktorej odborníci predpovedajú veľkú budúcnosť, zahrá v sobotu 10. mája o 20.00 h v klube ŽiWell gta5 컴퓨터 다운로드.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-AwjONUSXTs[/youtube]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Trio zaujalo už svojím debutovým EP Mother. Skôr než vyšiel prvý album, zazneli všetky skladby na množstve koncertov v kluboch a na festivaloch Dream of precious days. Walter Schnitzelsson sme mohli v Piešťanoch vidieť už vlani na festivale Grape, kam sa pre veľký úspech vrátia aj tento rok. Ešte predtým si však ich hudbu ovplyvnenú rock´n´rollom, bluesom aj punkom vypočujeme v klube ŽiWell 김동률 mp3 다운로드.

Podľa hudobných znalcov predstavuje album s názvom Fever na slovenské pomery výnimočnú nahrávku. Ocenili ju aj poslucháči Rádia_FM. Walter Schnitzelsson vďaka tomu zvíťazili na Radiohead Awards v kategórii Nováčik roka 게리모드 게임 다운로드.

Jeden z našich čitateľov môže ísť na sobotný koncert kapely Walter Schnitzelsson v klube ŽiWell zdarma. Stačí do najneskôr v stredu 7 갤럭시 s8 펌웨어 다운로드. mája poslať na adresu sutaz@pnky.sk správnu odpoveď na otázku: Ako sa volá pilotný singel z albumu Fever? Jednu zo správnych odpovedí vyžrebujeme a meno výhercu zverejníme vo štvrtok 8 sap hana studio. mája.

(red)

REKLAMA