Úvod Kultúra ŽiWell si na oslavu tretích narodenín pozval Kolowrat

ŽiWell si na oslavu tretích narodenín pozval Kolowrat

REKLAMA
Esesko

Komunitné centrum ŽiWell bolo slávnostne otvorené 12. 12. 2012 o 12 hodine, 12 minúte a 12 sekunde. Tento magický dátum priniesol šikovnej partii z občianskeho združenia Kvas, ktorá za zrodom a rozvojom komunitného centra stojí naozaj plodné roky Warframe download. Počas nich sa v jeho priestoroch odohralo nespočetné množstvo koncertov, tvorivých dielní, prednášok, filmových projekcií, kvízov a ďalších všemožných aktivít Download Adobe Acrobat. Budúci týždeň v piatok 11. decembra sa chystá oslava 3. výročia otvorenia centra ŽiWell, ktoré bude sprevádzať vystúpenie hudobnej skupiny Kolowrat 우담바라 다운로드.

46151_295802803856184_1182144222_n

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Začínali sme ako nadšenci, ktorí chceli vytvoriť niečo, čo im v ich okolí chýbalo 윈도우 업데이트 다운로드. Zlúčenie príjemného prostredia na posedenie s kvalitnou ponukou nápojov a jedla s kamarátskym prístupom a zároveň miesto kde môžeme robiť program, ktorý by sa páčil nám, ale aj ostatným. Medzi tým sme sa zmenili z nadšeneckého občianskeho združenia na profi združenie so zamestnancami a rôznymi projektami. Zistili sme, že keď robíme program, ktorý má zabaviť aj nás, musíme vycestovať, lebo doma sme vlastne stále v práci 트릭아트 던전 다운로드. Takže snáď ten program baví aspoň ostatných. Najviac hrdí sme na to, že stále fungujeme, že sa vyvíjame, že prinášame do Piešťan stále nové témy, kvalitu, nápady, a že sme vytvorili miesto okolo ktorého funguje komunita a veľa ľudom i organizáciám sme pomohli s realizáciou ich nápadov 한영번역기 다운로드. Takže to, s čím sme začínali, teda priniesť sem veci čo nám chýbajú, sme umožnili realizovať aj ďalším ľuďom,“ zhodnotil pôsobenie klubu ŽiWell jeden zo zakladateľov Aurel Rusnák 낭만에 대하여 다운로드.
10301930_501293103307152_3854097424865366916_n

Kapelu Kolowrat, ktorá vznikla v septembri 1999 v Košiciach, založili Peťo Lorko a Rasťo Rusnák genius education textbooks. Prvé dva roky strávili v skúšobni a svoj premiérový koncert odohrali až v roku 2001. Nahrali niekoľko vydarených demo nahrávok a päť piesní z dema „Už to nie je čo bývalo“ sa stalo základom pre debutový album Vrany sa vracajú Yonsei University program. V roku 2009 vyšiel zatiaľ posledný album Slnko je vo veži, ktorý bol nominovaný na album roka vo výročných cenách Radio Head Awards. Momentálne hrá zakladajúca dvojica s Róbertom Rímskym, Jankom Horňákom a Zuzanou Ďurčekovou 빨간약 다운로드.

-lt/Foto: ŽiWell-

REKLAMA