Connect with us

Aktuality

Viceprimátor Hynek kandiduje do parlamentu za Kollárovu stranu Sme rodina

Published

on

Reklama
Reklama

Súčasný piešťanský viceprimátor Michal Hynek sa chce dostať do parlamentu na kandidátke strany podnikateľa Borisa Kollára Sme rodina. Prvých dvadsať mien, medzi ktorými figuruje M. Hynek ako dvanástka, dnes zverejnil portál topky.sk.

tamajka hynek

Ešte vlani v lete boli Michal Hynek a Miloš Tamajka členmi strany Smer-SD. Pred komunálnymi voľbami zo strany vystúpili. Tamajku zvolili obyvatelia Piešťan za primátora a Michala Hyneka, hoci do poslaneckých lavíc sa dostal len tesne, si vybral nový primátor za svojho zástupcu.

Michal Hynek už má skúsenosti z Národnej rady, istý čas totiž pôsobil ako asistent poslanca Smeru Andreja Kolesíka. Podľa informácie zverejnenej portálom sme.sk Hynek mal Kolesíkovi pomáhať s administratívnymi službami za mesačnú odmenu 50 eur.

Reklama

Sme.sk v jednom z článkov o zakladaní strany Borisa Kollára, uviedlo aj podnikateľove slová, podľa ktorých prvé dve desiatky na kandidátke majú tvoriť najbližší spolupracovníci hnutia a odborníci, ktorí budú rozpracovávať jednotlivé témy programu.

-th-

Populárne články