Úvod Aktuality Viceprimátor Hynek kandiduje do parlamentu za Kollárovu stranu Sme rodina

Viceprimátor Hynek kandiduje do parlamentu za Kollárovu stranu Sme rodina

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Súčasný piešťanský viceprimátor Michal Hynek sa chce dostať do parlamentu na kandidátke strany podnikateľa Borisa Kollára Sme rodina gta san andreas 다운로드. Prvých dvadsať mien, medzi ktorými figuruje M. Hynek ako dvanástka, dnes zverejnil portál topky.sk 리버스월드 다운로드.

tamajka hynek

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ešte vlani v lete boli Michal Hynek a Miloš Tamajka členmi strany Smer-SD Letters Century program. Pred komunálnymi voľbami zo strany vystúpili. Tamajku zvolili obyvatelia Piešťan za primátora a Michala Hyneka, hoci do poslaneckých lavíc sa dostal len tesne, si vybral nový primátor za svojho zástupcu 아크로니스 트루이미지 2014 다운로드.

Michal Hynek už má skúsenosti z Národnej rady, istý čas totiž pôsobil ako asistent poslanca Smeru Andreja Kolesíka. Podľa informácie zverejnenej portálom sme.sk Hynek mal Kolesíkovi pomáhať s administratívnymi službami za mesačnú odmenu 50 eur bad guy.

Sme.sk v jednom z článkov o zakladaní strany Borisa Kollára, uviedlo aj podnikateľove slová, podľa ktorých prvé dve desiatky na kandidátke majú tvoriť najbližší spolupracovníci hnutia a odborníci, ktorí budú rozpracovávať jednotlivé témy programu 일루전 다운로드.

-th-

REKLAMA