Úvod Kultúra Zažite dobrodružstvo s Jančiči

Zažite dobrodružstvo s Jančiči

REKLAMA
Knebl

Dobrodružstvo s Jančiči môžete zažiť aj v Piešťanoch. V sobotu 7. apríla zavíta do Piešťan Jančiči a jej kamaríti Brumko a Chlpáčik 축구 게임 다운로드. Príďte sa spolu s nimi naučiť niečo nové, zaspievať si a zatancovať.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Jančiči miluje zázraky – deti Is old-fashioned ised. Preto sa rozhodla, že im bude robiť radosť a  ukáže im  svoj svet snov, v ktorom zažíva tie najúžasnejšie dobrodružstvá. Na ceste za dobrodružstvom spoznávajú deti s Jančiči dary zeme, zaspievajú a zatancujú si, ale hlavne zažijú veľa zábavy Free to Everytown. Príďte spoznať Jančiči a jej kamarátov medveďa Brumka a psíka Peťka Chlpáčika.

Dobrodružstvo s Jančiči sa uskutoční 7.4. 2018 o 17:00 na Malej scéne v MsKS na ulici A 아이폰 드라스틱 다운로드. Dubčeka v Piešťanoch. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal Download the campus fairy.

S Jančiči sme pre vás pripravili taktiež malú súťaž. Odpovedzte do štvrtka 5. apríla na email redakcia@pnky.sk na otázku „Koľko piesní je na debutovom CD Jančiči?“ a jeden z vás získa tri vstupenky na predstavenie v Piešťanoch 기문둔갑 다운로드. Správnu odpoveď určite nájdete na webovej stránke Jančiči a jej kamarátov.

PR

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba