Úvod Kultúra Young Art Show začala módnou prehliadkou

Young Art Show začala módnou prehliadkou

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V piatok 1. októbra sa v Dome umenia v Piešťanoch uskutočnila vernisáž výstavy YOUNG ART SHOW 3, na ktorej sa prezentuje 58 autorov zo Slovenska, Čiech, Poľska, Rumunska, Grécka, Japonska, Indie a USA 스마트폰 벨소리 다운로드. Vrámci vernisáže sa konala aj módna prehliadka mladých slovenských módnych dizajnérok Márie Štranekovej, Veroniky Lokajíčkovej a Barbory Krempaskej flex sdk.

[singlepic id=4896 w=320 h=240 float=left]Každá zo spomínaných autoriek predstavila svoju vlastnú kolekciu a nakoniec ich spoločný projekt, kolekciu inšpirovanú grafickou tvorbou Martina Ševčoviča, ktorý je dušou tohto podujatia Download the contract form. Dom umenia je týchto dňoch, doslova a do písmena, plný mladého umenia. Od prízemia až po druhé poschodie, v galérii i na schodisku, nájdete diela mladých autorov Apple sd gothic neo. „Mám túto výstavu neskutočne rada, prezentuje sa tu veľmi veľa mladých ľudí. Celý mesiac nič iné [singlepic id=4888 w=320 h=240 float=right]nerobíme len naprávame obrazy (smiech) erwin4. To však myslím v dobrom, tým že je tu diel tak veľa, vždy sa nájde niečo, čo sa posunulo a treba to napraviť,“ hovorí riaditeľka Domu umenia Edita Bjeloševičová, ktorá jedným dychom dodáva, že má rada usmievavých mladých ľudí 2conv 다운로드. Takým je aj Martin Ševčovič, ktorý stojí za Youg Art Show. „Prvým cieľom projektu bolo pomôcť mladým autorom prezentovať svoju prácu. Dostať do povedomia svoju osobu a tvorbu x as a character. [singlepic id=4891 w=320 h=240 float=left]Výstava je spôsob, akým môžu mladí výtvarníci dosiahnuť svoje publikum, komunikovať s ním. Ide o možnosť vystúpiť na scénu a odohrať svoje predstavenie Myway download. Druhým cieľom je edukačná činnosť. Vzbudiť záujem publika, tvoreného obyvateľmi a návštevníkmi mesta Piešťany,“ vysvetlil svoj zámer Martin Ševčovič 제미니 맨 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na výstave, ktorú si môžete v Dome umenia pozrieť do konca októbra, sú diela vytvorené pomocou rôznych médií ako maľba, socha a objekt, grafika, fotografia, intermédiá, textilný dizajn a sklo Free download of animations.

Autor: ht   Foto: hug(o)photo agency – Tomáš Hudcovič

[nggallery id=177]

REKLAMA