REKLAMA
Knebl

V piatok 10. novembra  otvorili v galérii Domu umenia výstavu s názvom Party v 21. storočí, ktorá je venovaná pamiatke profesora Štefana Nosáľa hd 영화 다운로드. Na slávnostnej vernisáži sa uskutočnil aj krst rovnomenného CD. Výstava bude návštevníkom prístupná do 31. januára budúceho roka.

Trojročný projekt dvojice mladých a talentovaných slovenských fotografov tvoriacich pod značkou LSZ Photography, umeleckej maliarky Sarah I 매도소녀 다운로드. Avni a etnologičky Kataríny Chabrečekovej sa po úspešných prezentáciách v New Yorku a Ottawe vrátil späť na Slovensko.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Umelci spolu s tímom etnológov zmapovali a zachytili 33 tradičných párt a vencov zo všetkých kútov Slovenska formou fotografií, malieb na tvár a umeleckej maľby 첵 무료 다운로드. Pojmom parta sa označuje ozdobná čelenka, ktorú v minulosti nosili dospelé slobodné dievčatá. Odbornou konzultantkou projektu sa stala etnologička Katarína Chabrečeková 언차티드3 다운로드.

Okrem párt si návštevníci na obrazoch mohli pozrieť aj vence z celého Slovenska. Súčasťou slávnostnej vernisáže bol aj krst nového CD s rovnomenným názvom, na ktorom možno nájsť výber najkrajších slovenských ľudových piesní s ľúbostnou a svadobnou tematikou prearanžovaných do moderných hudobných žánrov 마스터캠 x9 다운로드.

-vv-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba