Úvod Kultúra Výstava v maGna gallery a mladá džezová generácia na záver týždňa

Výstava v maGna gallery a mladá džezová generácia na záver týždňa

REKLAMA

Na záver tohto pracovného týždňa vás pozývame na autorskú vernisáž novej výstavy v maGna gallery v Auparku v piatok 10 Godfather 2. mája o 18.00 h. Výstava diel Roberta Hromca má názov Máj – Lásky čas a pozrieť si ju budete môcť až do 11. júna.

 

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Robert Hromec od roku 1990 vystavoval na vyše sedemdesiatich výstavách v USA, Kanade a Európe 아이패드 오픈로드 다운로드. Osem rokov pôsobil v New Yorku, kde študoval a pracoval. Vo svojich prácach experimentoval s rôznymi výtvarnými technikami, výsledkom čoho je jeho jedinečný štýl printpainting video on how to use fire extinguishers.

O svojej tvorbe hovorí: „Ľudské postavy sú v ohnisku mojej tvorby. Umiestňujem ich v spojitosti s ďalšími postavami, s nimi samotnými a s okolitým svetom 너의 이름은 더빙 다운로드. Cez objavovanie štruktúr ľudského tela skúšam zviditeľniť dynamické napätie medzi týmto a inými svetmi, reprezentované spojením ľudského bytia, sveta a duše“ 정령왕 엘퀴네스 다운로드. Autor v súčasnosti žije a tvorí v Bratislave. Na vernisáži sa budete môcť s ním stretnúť osobne.

Po otvorení výstavy vás pozývame na koncert projektu International jazz Piešťany, n.o song as a minus. – Lukáš Oravec Quartet feat. Gábor Bolla o 20.00 h v Art Jazz Gallery Kursalon. Formáciu tvoria hudobníci mladej slovenskej džezovej scény pod vedením talentovaného trubkára Lukáš Oravca, ktorí si pozvali na spoluprácu vynikajúceho maďarského tenorsaxofonistu Gábora Bollu it to GomPro.

[youtube width=“560″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=uPGaGCe15fE[/youtube]

Tešíme sa na vás!

Adriana Drahovská za tím Kursalon a International jazz Piešťany, n.o Frog King Snow.

 

REKLAMA