Úvod Kultúra Vrbovské Vetry zverejnili prvých potvrdených účinkujúcich pre budúci rok

Vrbovské Vetry zverejnili prvých potvrdených účinkujúcich pre budúci rok

REKLAMA
HA PN

Festival Vrbovské Vetry 2020 zverejňuje prvých potvrdených účinkujúcich a spúšťa predpredaj. 4.7.2020 sa vo Vrbovom uskutoční už štrnásty ročník Vrbovských Vetrov 56 com 동영상. Zo zatiaľ potvrdených interpretov možno spomenúť napríklad silné domáce mená ako Para, Bijou Terriér, či Medial Banana, legendárnu českú speváčku Janu Kratochvílovú, poľské folk-punkové zoskupenie Haňba, či skvelých Funny Fellows, s ktorými pocestujeme v čase na začiatok 20-teho storočia North American server download.

Samozrejmosťou budú aj festivalové klasiky ako Chikilikitua, Vrbovskí Vítazi, či Karpatské Chrbáty 너의 모든 것 다운로드. Festival bude rozšírený aj o zónu pre deti a prvýkrát v histórii bude program začínať už o desiatej ráno. Kompletný zoznam účinkujúcich a sprievodného programu bude včas zverejnený, ale určite nebude núdza o ďalšie zaujímavé mená a  vtipné momenty https 엑셀 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Veľkou zmenou prejde aj festivalová gastro zóna, v ponuke bude široká ponuka piva, vrátane pivných špeciálov z dielne pivovaru Urpíner ako aj špeciálny stánok pre abstinentov, z ktorého bude mať iste najväčšiu radosť otec festivalu Braňo Jobus 사랑의 불시착 다운로드. Minulosťou sa stane aj festivalová mena Vrbovský Vrb. Novinkou bude triedenie odpadu priamo na mieste o ktoré sa postará NATUR-PACK.

Zahrievacie zimné kolo Vetrov môžete zažit už v tento štvrtok 19.12 Packet Tracer 5.3 3ed. v bratislavskom klube Randal, kam zavítajú Karpatské Chrbáty, Kniha Jobusova ako aj nová tvár na scéne domovského mesta Vrbovských Vetrov, kapela MADratz 피스쿨 다운로드. Táto akcia bude mať reprízu o deň neskôr aj v Novom Meste nad Váhom v klube Blue Note.

Vstupenky je možné do Vianoc na nasledujúci ročník festivalu kúpiť s výraznou zľavou malware.

TS

REKLAMA