Úvod Kultúra Tancovadlo dnes predvedie, akú majú deti radosť z ľudového tanca a hudby

Tancovadlo dnes predvedie, akú majú deti radosť z ľudového tanca a hudby

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Detský folklórny súbor Tancovadlo v nedeľu 15. decembra pozýva do piešťanského Domu umenia. Malí folkloristi pre vás pripravili program s názvom „Takto sme si tancovali“ svn server. Začiatok vystúpenia je naplánovaný na 17:00 h.

Tancovadlo vzniklo z pôvodného súboru Slnečnička v roku 2016 Shindoriko n600 driver. V tomto roku sa mu podarilo získať špeciálnu cenu za presvedčivý interpretačný prejav na súťažnej prehliadke Eniki beniki. „V Tancovadle sme sa opäť posunuli ďalej 이야기멀티 다운로드. Náš súbor sa rozrástol aj o nových členov aj o nových pedagógov a nové aktivity. Konkrétne o hodiny spevu tradičnej ľudovej piesne s Barbarou Matákovou a výučbu hry na husle so zameraním na štýlovú interpretáciu ľudovej hudby s Michalom Nogom Engauge digitizer. Mladí tanečníci vám v nedeľnom vystúpení predvedú tance z Priepasného (Myjavsko) a Zámutova (Zemplín). Sprevádzať ich bude ľudová hudba pod vedením Michala Nogu pes2019 데모 다운로드. Poďte sa pozrieť, ako sa v minulosti deti dokázali hrať a zabávať, akú radosť majú naše deti z ľudového tanca a hudby,“ pozývajú členovia súboru Download the Anicol game.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V programe sa okrem mladých tanečníkov, najmeších našich detí a ľudovej hudby, predstaví aj Barbara Matáková. Vstupné je 5 eur.


-inf-

REKLAMA