Úvod Kultúra Vianočná koleda s hudbou Michala Pagáča v piatok 13-teho v Dome umenia

Vianočná koleda s hudbou Michala Pagáča v piatok 13-teho v Dome umenia

REKLAMA
Knebl

Dom umenia Piešťany srdečne pozýva v piatok 13. decembra o 19.00 h na vystúpenie Folklórneho súboru Slnečnica „VIANOČNÁ KOLEDA S HUDBOU MICHALA PAGÁČAʺ Download code 128 fonts.

Folklórny súbor Slnečnica založil Miroslav Donoval v roku 1986 pri Strednej priemyselnej škole elektrotechnickej v Piešťanoch 맥 vmware 다운로드. Za viac ako 30 rokov svojho pôsobenia Slnečnica vychovala mnoho generácií tanečníkov a vzbudzuje neustále nadšenie a záujem o folklór.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Svoje zručnosti mohli predviesť takmer vo všetkých krajinách Európy, ale i v Južnej Amerike či v Ázií 미교 좋니 다운로드. Tance, z rôznych regiónov Slovenska, choreograficky spracovali Miki Sivý, Juraj Bartko, Laco Lenovský, Vlado Michalko, Stano Marišler a iní.

V súčasnosti sa tancu v Slnečnici venujú najmä žiaci a študenti základných a stredných škôl z okolia Piešťan h-able 다운로드.

Slnečnici do tanca hrá výborná ľudová hudba Michala Pagáča.

Vstupné: 5,- €

Predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia. Program nájdete aj na www.navstevnik.sk, kde je možné si ON-LINE rezervovať lístky.  Pokladňa Domu umenia Piešťany v pondelok – piatok 14.oo – 17.oo a hodinu pred podujatím inner part.

Telefón: 033/24 58 001 alebo 033/24 58 100

PR

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba