Úvod Kultúra Vernisáž výstavy Piešťanského fotoklubu už v nedeľu

Vernisáž výstavy Piešťanského fotoklubu už v nedeľu

REKLAMA
Skola Rakovice

Klubová výstava Piešťanského fotoklubu je  tradične spojená s otvorením letnej kúpeľnej sezóny v Piešťanoch. Vernisáž piatej
klubovej výstavy, ktorá je vlastne takým malým jubileom od obnovenia činnosti fotoklubu na jeseň 2005, sa uskutoční v nedeľu 6 잠깐만 다운로드. júna o 18.30h vo Frapperi Kursalon.

Piešťanský fotoklub má v súčasnosti 26 členov z radov amatérov i fotografických profesionálov Download the Antagonistic Army. Každý z členov má právo vystavovať na klubovej výstave a tak sa môžete tešiť na rozmanitú mozaiku fotografických pohľadov v podobe piatich desiatok fotografií python selenium files.
Srdečne Vás pozývame, nebojte sa prísť aj na vernisáž, kedy máte jedinečnú príležitosť stretnúť osobne všetkých autorov 불독맨션 다운로드.

[singlepic id=427 w=320 h=240 float=center]

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Piešťanský fotoklub

Od jesene 2005 sa vo Frapperii KURSALON začali, z iniciatívy niekoľkých bývalých členov Fotoklubu pri Mestskom kultúrnom stredisku v Piešťanoch, schádzať piešťanskí priaznivci dobrej fotografie Summer to Kikujiro. Piešťanský fotoklub je občianskym združením priateľov dobrej fotografie, ktorí sa verejnosti prezentovali prvou spoločnou výstavou „Znovuzrodenie piešťanského fotoklubu“ vo Frapperii KURSALON v apríli 2006 이지툰 다운로드. Toto združenie sa v svojej činnosti čiastočne snaží nadviazať na aktivity Fotoklubu pri MsKS, ktorý zanikol v roku 1993, ale vychádza aj z poznania súčasnej činnosti iných fotoklubov 한글과컴퓨터 사전 다운로드. Okrem spoločných klubových výstav vo Frapperii KURSALON vystavujú členovia fotoklubu, víťazi súťaží organizovaných Piešťanským fotoklubom a i iných hostí Download Buzz Thorns. Fotoklub sa pravidelne stretáva vo Frapperii KURSALON v každý druhý utorok v mesiaci. Na svojich stretnutiach členovia zväčša diskutujú nad svojimi novými fotografiami v papierovej, alebo elektronickej podobe toe-ik. Stretnutia sú otvorené aj novým záujemcom, ktorí majú radi fotografiu a neboja sa svoje kreatívne fotografie ukázať aj iným fotografom, alebo sa chcú len tak oboznámiť s tým, čo sa v piešťanskej fotografii pripravuje good day.

www.fotoklub.kursalon.sk

REKLAMA