Úvod Kultúra Vernisáž výstavy Piešťanského fotoklubu už v nedeľu

Vernisáž výstavy Piešťanského fotoklubu už v nedeľu

Klubová výstava Piešťanského fotoklubu je  tradične spojená s otvorením letnej kúpeľnej sezóny v Piešťanoch. Vernisáž piatej
klubovej výstavy, ktorá je vlastne takým malým jubileom od obnovenia činnosti fotoklubu na jeseň 2005, sa uskutoční v nedeľu 6 잠깐만 다운로드. júna o 18.30h vo Frapperi Kursalon.

Piešťanský fotoklub má v súčasnosti 26 členov z radov amatérov i fotografických profesionálov Download the Antagonistic Army. Každý z členov má právo vystavovať na klubovej výstave a tak sa môžete tešiť na rozmanitú mozaiku fotografických pohľadov v podobe piatich desiatok fotografií python selenium files.
Srdečne Vás pozývame, nebojte sa prísť aj na vernisáž, kedy máte jedinečnú príležitosť stretnúť osobne všetkých autorov 불독맨션 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Piešťanský fotoklub

Od jesene 2005 sa vo Frapperii KURSALON začali, z iniciatívy niekoľkých bývalých členov Fotoklubu pri Mestskom kultúrnom stredisku v Piešťanoch, schádzať piešťanskí priaznivci dobrej fotografie Summer to Kikujiro. Piešťanský fotoklub je občianskym združením priateľov dobrej fotografie, ktorí sa verejnosti prezentovali prvou spoločnou výstavou „Znovuzrodenie piešťanského fotoklubu“ vo Frapperii KURSALON v apríli 2006 이지툰 다운로드. Toto združenie sa v svojej činnosti čiastočne snaží nadviazať na aktivity Fotoklubu pri MsKS, ktorý zanikol v roku 1993, ale vychádza aj z poznania súčasnej činnosti iných fotoklubov 한글과컴퓨터 사전 다운로드. Okrem spoločných klubových výstav vo Frapperii KURSALON vystavujú členovia fotoklubu, víťazi súťaží organizovaných Piešťanským fotoklubom a i iných hostí Download Buzz Thorns. Fotoklub sa pravidelne stretáva vo Frapperii KURSALON v každý druhý utorok v mesiaci. Na svojich stretnutiach členovia zväčša diskutujú nad svojimi novými fotografiami v papierovej, alebo elektronickej podobe toe-ik. Stretnutia sú otvorené aj novým záujemcom, ktorí majú radi fotografiu a neboja sa svoje kreatívne fotografie ukázať aj iným fotografom, alebo sa chcú len tak oboznámiť s tým, čo sa v piešťanskej fotografii pripravuje good day.

www.fotoklub.kursalon.sk

REKLAMA