Úvod Kultúra V piatok štartujú Hody Trebatice, na Motokárovej dráhe pri Piešťanoch zahrajú Petra Janů,...

V piatok štartujú Hody Trebatice, na Motokárovej dráhe pri Piešťanoch zahrajú Petra Janů, No Name aj Majk Spirit!

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Už tento piatok štartujú na Motokárovej dráhe v Trebaticiach obľúbené hody! Festival Hody Trebatice pri Piešťanoch ponúkne 17 Listening to the Bible. a 18. augusta skvelú zábavu a koncerty Majka Spirita, Zuzany Smatanovej a skupín No Name, Desmod, Zoči Voči, Družina, Slobodná Európa, Extip či Metalinda Movie real download. Zaspievajú aj zahraniční hostia – česká stálica Petra Janů a britská popová legenda Racey. Nenechajte si ujsť Hody v Trebaticiach, šou vypukne v piatok 17 바보의 스카이림 다운로드. augusta od 16:00 h.


Na Hody Trebatice zavíta po prvýkrát slovenská skupina No Name, ktorá zahrá to najlepšie z jej playlistu Download The Castle of The Sky. Nebudú chýbať hity „Žily“ a „Čím to je“, ale ani novinky „Povedz mi“ či „Život“.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„No Name má k festivalom pozitívny vzťah Lineage Plaque. Jednak sa stretávame s kolegami z branže, jednak s fanúšikmi, na krásnych miestach Slovenska , Moravy a Čiech. Pohodová atmosféra, podľa mňa fesťáky nemajú chybu 캐시비 다운로드. Na hody sa veľmi tešíme. Je síce pravda, že sa v Trebaticiach veľmi nezdržíme, na durhý deň hráme s kolegami z kapely Kryštof v Liberci 묻지 마세요 다운로드. Takže sa pokúsime vnímať Trebatice intenzívne aspoň počas koncertu…“ plánuje Igor Timko z kapely No Name.

Česká legendárna speváčka Petra Janů má rada festivaly a ich neopakovateľnú atmosféru video on your smartphone Naver. Na Hodoch Trebatice si chce vypočuť aj ďalších interpretov a kapely.


„Teším sa veľmi na Hody Trebatice, rada cestujem na Slovensko origin 8 0 다운로드. Zaspievam všetky hity, na ktoré si fanúšikovia spomenú. Minulý rok mi vyšlo novinkové CD „Blázni“, tak zahrám niečo aj z neho. S radosťou vám predstavím aj skupinu Amsterdam,“ prezradila Petra Janů instagram frame psd.

Na Hody Trebatice sa chystá aj kapela Družina, ktorá hrá slovenský folklór v rockovom šate. Družina zahrá nové skladby zo zatiaľ posledného albumu „Neni dobre“. V programe má zaradené aj dve neľudové piesne „Svieže rána“ a „Koniec sveta“.


„Festivaly majú svoje čaro pre našu kapelu, milujeme ten pocit, keď si s nami ľudia spievajú naše pesničky a zabávajú sa na náš žáner hudby. Nič nie je lepšie ako hrať pod holým nebom, zvuk ozveny fujary, huslí či píšťal je neopísateľný. Aj atmosféra vonku a improvizácia nám na každom koncerte ukazuje nové rozmery, energiu hudby
i ľudí. V Trebaticiach budeme hodovať, tešíme sa na tradičné jedlá, dobrú hudbu, atmosféru a srdečných ľudí,“ neskrýva radosť speváčka skupiny Družina Danka Kurtíková Ferienčiková.

Fanúšikov dobrej zábavy roztancuje britská popová legenda Racey hitmi ako „Lay Your Love on Me “ a „Some Girls“.

Obľúbený festival v malej západoslovenskej dedine ponúkne okrem hudby aj skvelý sprievodný program. Pre našich návštevníkov ponúka dve veľké tribúny s výhľadom na pódium, veľkokapacitný stan, kde sa môžu skryť pred slnkom či dažďom, alebo odtiaľ môžu pohodlne sledovať koncert. Hody Trebatice, tak ako každé správne hody, ponúkajú aj skvelý výber jedál od klasickej cigánskej a hod-dogov až po gurmánske lokše, palacinky, hamburgery.

Festival Hody Trebatice sa začal ako spestrenie hodových zábav v roku 2009 v Trebaticiach pri Piešťanoch. Postupne sa rozrástol na silný malý festival, na ktorom vystúpili IMT Smile, Čechomor, Wanastowi Vjecy, Xindl X, Richard Müller či Modus. Vstupenky na festival Hody Trebatice sa dajú kúpiť v sieti Ticketportal a v kamenných predajniach v Piešťanoch a v Trebaticiach. Aktuálne informácie nájdete na facebookovej stránke https://www.facebook.com/hodytrebatice/.

TS

REKLAMA