Úvod Kultúra V Dome umenia bude znieť soul i klasika

V Dome umenia bude znieť soul i klasika

REKLAMA
GM Dental Zubar

V najväčšom piešťanskom stánku kultúry sa môžete počas nadchádzajúceho týždňa tešiť na dva koncerty a pripravený je tiež zaujímavý veľkonočný koncert Geometry dash Dropbox download. Znieť budú tóny soulu, ale i klasika.

V utorok 13 Hi Bailey subtitled download. marca 2018 o 19.00 sa predstaví v Dome umenia mulatská speváčka a klaviristka Natalie a v doprovode s flamenco gitaristom Martinom Biesom uvedú slávne skladby hviezd soulu 스플래터 스쿨 다운로드. Vstupné na koncert, ktorý sa uskutoční v Malej sále, je 6 eur. Tu si zároveň môžete prezrieť veľmi zaujímavú expozíciu obrazov, šperkov a keramiky ( 2.3 캐시 동영상 다운로드. – 3. 4. 2018) Umenie bez hraníc, na ktorej sa predstavujú autori Mária Hanúsková (SR) – keramika, Igor Yeliseyev (UA), Volodymyr Kolesnykov (UA), Orest Tsyupko (UA – obrazy ) a vo vedľajšej výstavnej sieni výstavu insitnej tvorby umelcov z Kovačice 초고화질 컴퓨터 배경화면 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

Symfonický orchester VŠMU z Bratislavy bude hostiť piešťanský Dom umenia v pondelok 19. marca 2018 o 19.00 h. Zbor mladých hudobníkov diriguje Marián Lejava, ktorý pôsobí okrem iného aj na popredných hudobných scénach ios 13 음악 다운로드. Ako sólistka sa predstaví mladá talentovaná Kristína Smetanová, ktorá má na svojom konte už veľa ocenení, ktoré zozbierala na celoslovenských klavírnych súťažiach a je úspešná aj v zahraničí lg g2 driver.

Znieť budú diela Alexandra Moyzesa (Jánošíkovi chlapci, predohra, op. 21), Jána Cikkera (Concertino pre klavír a orchester, op. 20), Vítězslava Nováka (V Tatrách, symfonická báseň, op 원서 pdf 다운로드. 26) a Bedřicha Smetanu (Šárka, symfonická báseň z cyklu Má vlast). Vstup na koncert je voľný.

Okrem týchto dvoch koncertov v Dome umenia pripravujú aj Veľkonočný koncert Hancom trial. V pondelok 26. marca o 19:00 h sa na ňom predstaví Hilda Gulyásová (soprán) a Stanislav Šurin (organ). V predveľkonočnom období sú v programe vystúpenia
G 영화 해로 다운로드. Frescobaldi, D. Zipoli, gregoriánsky chorál, J. S. Bach, G. B. Pergolesi, J. Brahms, G. Fauré, S. Šurin, J. Strejc.
Viac na www.domumenia-piestany.sk.
PR

REKLAMA