Úvod Kultúra Už ťa nebaví len chodiť do práce či do školy – skús...

Už ťa nebaví len chodiť do práce či do školy – skús Žito

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Už ťa nebaví len chodiť do školy či do práce, ale hľadáš zmysluplnú aktivitu? Chceš sa pravidelne hýbať? Chcel by si sa stať členom folklórneho súboru source of html? Vieš spievať alebo hrať na hudobný nástroj? Možno ešte nevieš tancovať, ale chcel by si sa to naučiť? :-) Skús Žito.

„Ak hovoríš ÁNO aspoň na jednu z týchto otázok, príď sa pozrieť do Žita Power Mill 2012 Download. Okrem tréningov ťa čaká aj dobrá partia. :-) Tešíme sa na všetkých nových záujemcov,“ pozývajú folkloristi.

FS Žito je najmladší piešťanský folklórny súbor, ktorý pôsobí pri Hotelovej Akadémii v Piešťanoch Seongju video. Tento rok oslávil piate narodeniny. Súbor zastrešuje mnohé folklórne aktivity v Piešťanoch od fašiangových zvykov, pálenia Moreny, až po dožinkové slávnosti, ale vstupuje aj na festivaloch, pričom ste ho mohli vidieť už aj na veľmi známom podujatí vo Východnej Windows 10 .net framework 3.5.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Konkurz do tanečnej, hudobnej a speváckej zložky sa uskutoční v piatok 21. septembra a v pondelok 24. septembra vždy o 19:30 h v telocvični Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch Healthcare. Minimálny vek uchádzačov je 13 rokov. Viac informácií na FB stránke súboru Download the appointment.

-red-

REKLAMA