Úvod Kultúra Cinematik otvorí film z festivalu v Toronte a uzavrie mysterióna dráma z...

Cinematik otvorí film z festivalu v Toronte a uzavrie mysterióna dráma z Cannes

REKLAMA
GM Dental Zubar

Nórska koprodukčná dráma Čo len ľudia povedia (Hva vil folk si) režisérky a scenáristky Iram Haq, mala úspešnú premiéru na festivale v Toronte a získala aj status otváracieho filmu 13 Download Chrome for xp. MFF Cinematik. Festival sa v tohtoročnej sekcii Nórsko pod lupou – programovo zameria na nórsku kinematografiu v jej žánrovej a príbehovej pestrosti Feed & Grouse Download.

Príbeh šestnásťročnej Nishy z pakistanskej rodiny, ktorá si užíva slobodný život v Osle, až do okamihu, kedy sa rodina zaťažená tradíciami, rozhodne všetko zmeniť 가톨릭성가 악보 다운로드. Nezmyselná a radikálna ochrana dcéry pred nástrahami západného moderného slobodného sveta spôsobí výrazný generačný konflikt. Jeden z najvýraznejších nórskych filmov ostatných rokov 파스포투트 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Najnovší film dvojnásobného držiteľa Oscara za cudzojazyčný film – iránskeho režiséra Asghara Farhadiho (Forushande, Jodaeiye Nader az Simin) – 13 세이부축구 다운로드. MFF Cinematik uzavrie a stane sa súčasťou večera udeľovania festivalových cien. Španielsko-francúzska mysteriózna dráma Všetci to vedia (Todos lo saben) sa sústreďuje na Lauru, ktorá sa vracia do svojho rodného mestečka neďaleko Madridu 카카오 게임 다운로드. Prichádza na svadbu svojej sestry, na ktorej sa postupne odkrývajú tajomstvá z minulosti. Film s hviezdnym hereckým obsadením (Penélope Cruz, Javier Bardem, Ricardo Darín) otváral tohtoročný 71 드렁큰 타이거 편의점 다운로드. Cannes.

13 아이언맨3 자막 다운로드. MFF Cinematik sa uskutoční tradične v Piešťanoch v dňoch od 11. do 16. septembra 2018.

Akreditácie na festival Cinematik si môžete zakúpiť už dnes na stránke www.cinematik.sk ebsi 동영상 다운로드.

TS

REKLAMA