Úvod Kultúra Tip na výstavu – Betlehemy v Balneologickom múzeu

Tip na výstavu – Betlehemy v Balneologickom múzeu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Balneologické múzeum Imricha Wintera sprístupňuje od stredy 5. decembra výstavu Betlehemy zo zbierky Stanislava Dostála. Príďte sa pozrieť na symbol Vianoc v jeho mnohorakých podobách a spríjemnite si predvianočný čas Sharing Gothic Coding. Vo štvrtok 6. decembra sa zase môžete tešiť na pokračovanie Vianočných trhov v Balneologickom múzeu.

Slávnostné otvorenie výstavy Betlehemy zo zbierky Stanislava Dostála sa uskutoční v stredu 5 생일축하곡 다운로드. decembra  o 16.30 h vo výstavných priestoroch Balneologického múzea I. Wintera vo Vile dr. Lisku na Štefánikovej ulici. Výstava potrvá do 17 클래식 피아노 다운로드. februára 2019.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vo štvrtok 6. decembra sa uskutočnia  v hlavnej expozícii múzea Vianočné trhy. Začiatok je v budove Kúpeľnej dvorany (Kursalon) naplánovaný o 15.00 hod Download the 2018 Excel Household. Pripravená je výroba oplátok i tvorivé dielne zamerané na výrobu vianočných ozdôb a pohľadníc.

Ďalšie Vianočné trhy v múzeu sa budú konať 13 Download the dictionary. decembra, keď sa môžete tešiť na pečenie oblátok, zdobenie medovníkov a tvorivé dielne (výroba vianočných ozdôb, pohľadníc).

-red-

REKLAMA