REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Spoločenstvo kresťanskej angažovanosti pri reholi Spoločnosti Ježišovej aj tento rok pokračuje v projekte Polievka z lásky. Ľudia bez domova a núdzny môžu prísť počas zimných mesiacov každú stredu a sobotu do Denného centra Svornosť, kde dostanú teplé jedlo, ale v prípade potreby aj zimné oblečenie, či trvanlivé potraviny Konosba.

Projekt začali dobrovoľníci v zime 2016/2017, pod názvom Polievka zo srdca 안아보자 다운로드. Minulú zimu sa trochu zmenil názov, ale pointa zostala tá istá. Pomôcť tým, čo to potrebujú prekonať zimné mesiace, tak aby mali aspoň dva razy v týždni teplé jedlo a dostatok potravín a oblečenia Cine 21 movie download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Polievka z lásky sa vydáva od stredy 5. decembra v centre Svornosť na Vážskej ulici každú stredu a  sobotu v čase od 12.00 – 14.00 hod. 

Ak chcete aj vy pomôcť a máte súcit s núdznymi, vítaná je podpora trvanlivými potravinami, zimným oblečením, topánkami, dekami vm player 다운로드. Odovzdať ich môžete v Dennom centre Svornosť každú stredu a sobotu od 11.30 do 14.30 h.

-red- Ilustr. foto: -lt-

REKLAMA