Úvod Kultúra Ticho bude liečiť v Dome umenia

Ticho bude liečiť v Dome umenia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dom umenia v Piešťanoch bude v piatok 19. januára dejiskom komédie Divadla DINO s názvom Ticho lieči. Autor a režisér František Rehák zavedie v autorskej hre divákov do liečebne v Tatranskej Polianke, kde si skupinka “pestrofarebných” ľudí prichádza liečiť nielen telo, ale hlavne dušu Free Matrap. O zábavu sa postarajú viaceré vtipné scénky, ktoré divadelníci aj tento krát predvedú v originálnom pódiovom spracovaní.

Stretávame sa s frustrovaným arogantným revízorom, tromi gazdinkami a ich smutno-smiešnymi osudmi, s umeleckým zváračom hľadajúcim ženu, s málo úspešným “plejbojom”, strohou lekárkou, usmievavou sestričkou a ďalšími 나눔명조 다운로드. Všetci zažívajú veselé i smutnejšie chvíle, a ich intímne spovede sú naplnené sladkou aj trpkou životnou skúsenosťou.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Diváka iste pobavia scénky masáže, šantenie v bazéne, či výstup na Slavkovský štít, kde nepríjemný revízor Pavol Brtko utrpí úraz a postupne mení charakter a prehodnocuje svoj doterajší život source of html. Hra síce končí smutne (smrťou jedného z hrdinov), ale tiež s nádejou a posolstvom, že život je síce niekedy krutý a ťažký, ale má zmysel ho žiť a prežiť naplno Power Mill 2012 Download.

OSOBY A OBSADENIE:
Paľo Brtko – Pavol Ďuricha / Miroslav Kojda
Cyril Havran – Igor Potočný / Michal Nikodem
Jozef Slíž – Jozef Kuzma / Martin Škoda
Blanka Krutá – Zuzana Vavrová / Zuzana Slámková / Iveta Penthorová
Ninka Bublavá – Lucia Kameniarová / Dana Jurčová
Anastázia Kodetová – Anežka Dominová
Margaréta Šajtlavová – Margita Huťťová
Helena Tuhá – Marcela Fecsuová
Vodič autobusu / DJ – Otto Markech

-inf/Zdroj: Dom umenia/Foto: archív-

REKLAMA