Úvod Kultúra Svetový muzikál Jesus Christ Superstar pred Veľkou nocou v Piešťanoch

Svetový muzikál Jesus Christ Superstar pred Veľkou nocou v Piešťanoch

REKLAMA

Svetový muzikál Jesus Christ Superstar si budete môcť vychutnať v Piešťanoch v Dome umenia v sobotu 24. marca. Uvedú ho ochotníci z Divadla na TrakOch z Trakovíc malware samples. Pozvaní sú všetci priaznivci divadla a fanúšikovia rockovej opery Jesus Christ Superstar, ale aj zvedavci, čo im takáto kombinácia nejde do hlavy 동영상 분할 다운로드.

Jesus Christ Superstar je príbeh o viere, nádeji a láske ale tiež o tom, ako sa partia nadšencov z malej dediny pustila do nacvičovania svetového muzikálu. 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza 2021

Viac ako 60 ochotníkov – spevákov, hudobníkov, tanečníkov a členov realizačného tímu vytvorilo jedinečné predstavenie, ktoré nenechá diváka ľahostajným Rampage City. Projekt Jesus Christ Superstar predstavuje v sedemnásťročnej histórii Divadla na TrakOch vrcholné dielo. Po úspešných predstaveniach na domácej scéne sa nenápadné ochotnícke divadlo z Trakovíc rozhodlo svoje citlivé stvárnenie nesmrteľného biblického príbehu predstaviť aj širokej verejnosti a tak sa rocková opera naštudovaná v 42 krajinách sveta dostáva aj na scénu Domu umenia v Piešťanoch 인스타 일괄 다운로드.

Jesus Christ Superstar zložili v roku 1969 Angličania Andrew Lloyd Webber a Tim Rice. Obaja autori patria medzi najúspešnejších muzikálových autorov raw prequel. Príbeh sa odohráva počas posledných siedmych dní života Ježiša Krista, počnúc jeho príchodom do Jeruzalema až po jeho ukrižovanie a rozprávaný je z pohľadu Judáša Iškariotského 스모토리 다운로드. Predstavenie je rozdelené na dve dejstvá a skladá sa z 24 piesní, bez hovoreného slova. Spev je sprevádzaný živou kapelou, zborom a tanečnými choreografiami 곰세마리 mp3 다운로드. Biblické postavy, súvislosti a dej sú zachované, avšak prenesené do súčasnej doby, keďže témy medziľudských vzťahov, vnútorných pohnútok jednotlivca, či motívy lásky, priateľstva a viery sú nadčasové 전자정부프레임워크 3.6 다운로드. Nad tým všetkým bdie kríž ako symbol lásky, ktorá si nekladie podmienky. Kto z nás sa dokáže vymaniť spod nadvlády ega a otvoriť si tak bránu novej dimenzie, v ktorej vládne láska vmware player 32-bit?

Nechajte sa strhnúť silnými emóciami, krásnou hudbou a podmanivou atmosférou predstavenia, v ktorom smrť neznamená koniec, ale začiatok HeatFilm Express.

-inf- Zdroj: FB Jesus Christ Superstar PN

REKLAMA