Úvod Kultúra Album „World Essences“ spája folklór, World music, etno a Dub

Album „World Essences“ spája folklór, World music, etno a Dub

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hudobný producent Jozef Hnídzik alias Juju Planet Dub z Piešťan vydal v utorok 21. novembra, pod hlavičkou vydavateľstva Tip top Underground Records, nové EP pod názvom World Essences 4k video downloader 다운로드. Na projekte spolupracoval s folklórnym súborom Žito, ako aj s Indickým sitaristom Nikhil Patwardhan. Jedinečné spojenie experimentálnej elektronickej hudby, spájajúcej ľudové rytmy z celého sveta, orientálne tóny, prvky etna, štýlu Dub a folklóru, si mohli v premiére užiť návštevníci minuloročného Lidožúru km 플레이어 다운로드. Folkloristky naspievali pieseň Sedzí ptáček na čerešni 지오스톰 자막 다운로드.

Indický sitarista Nikhil Patwardhan

„Jožko bol z tohto projektu veľmi nadšený a za dievčatá môžem povedať, že sme rady, že do toho išiel práve s nami 인공 지능 장기 다운로드. Mal s nami veľkú trpezlivosť, nie sme profesionálne speváčky, bola to naša prvá skúsenosť s nahrávaním. Každopádne výsledok je určite zaujímavý a myslím si, že môže osloviť naozaj široké spektrum ľudí I want to see and download. Pre mňa boli zážitkom aj živé vystúpenia, pretože fanúšikovia JujuPlanet Dub sú vždy dobre naladení a ak sa im niečo páči, dávajú to jasne najavo sql server developer 다운로드. Doterajšie reakcie na túto fúziu boli dobré, tak dúfam, že sa bude dariť aj novému EP,“ uviedla k spoločnému projektu Eva z folklórneho súboru Žito 가구 이미지 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Album obsahuje 3 skladby, ktoré sú ochutnávkou svetových vôní. Tie vám predstavia fúziu slovenských ľudových melódií a silných vibrácií nástroja Sitar. EP World Essences pozýva k hudobnej ochutnávke letom svetom plným neodolateľných vôní. Vypočuť si ho môžete na webovej stránke jujuplanetdub.bandcamp.com

-red/TS Juju Planet Dub/Foto: lt, np(aktualizované)-

REKLAMA