Úvod Kultúra Slovensko Advent koncert naživo aj z Kursalonu: Le Payaco a Swing society...

Slovensko Advent koncert naživo aj z Kursalonu: Le Payaco a Swing society orchestra

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V rámci projektu Slovensko Advent 2015 sa jeden z koncertov, ktoré organizuje Rádio a televízia Slovenska, uskutoční aj v piešťanskom Kursalone spring bulletin board. V utorok 15. decembra o 20,00 h vo veľkej sále vystúpia LE PAYACO A SWING SOCIETY ORCHESTRA. Moderátorom večera bude PIŠTA VANDAL, ktorý si na podujatie pozve aj zaujímavých hostí 유니코드 다운로드. Výťažok zo vstupného venuje RTVS občianskemu združeniu AUTIS.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Slovensko Advent 2015 spája umenie a kultúru s ušľachtilým charitatívnym rozmerom a prináša od 30 Download Acronis 2018. novembra do 18. decembra v pracovné dni od pondelka do piatku 15 adventných koncertov zo 15 slovenských miest. Koncerty sú vysielané aj naživo každý deň o 20.00 na Dvojke a nasledujúci pracovný deň v repríze o 21.05 v Rádiu Slovensko lg 유심 다운로드.

Odohrávajú sa v jedinečných historických priestoroch alebo renovovaných priemyselných pamiatkach a spolu s umelcami sa na nich predstavujú desiatky zaujímavých hostí a rešpektovaných osobností zo sveta kultúry, športu a vzdelávania Hancom Office 2007. Každý je venovaný jednej z pätnástich neziskových organizácií, ktorej organizátori odovzdajú výťažok z výnosov zo vstupného.
 

STV 2015Piešťanský koncert podporí združenie AUTIS o.z., ktorého hlavným cieľom je sociálna a humanitárna starostlivosť o rizikovú skupinu populácie, a to najmä deti s autistickým syndrómom, ich rodičov, ale aj širokú verejnosť 나쁜녀석들 악의도시 다운로드. Združenie poskytuje služby v rámci Trenčianskeho autistického centra PRO AUTIS. Okrem škôlky, tento rok otvorili školu pre autistické deti Java 7 64-bit.

17P

Swing Society orchestra vystúpili v Piešťanoch napríklad počas OLKS 2010

Vzhľadom na to, že pôjde o priamy prenos, organizátori, ktorými je Rádio a televízia Slovenska upozorňujú, že návštevníci by mali prísť najneskôr do 19,30 h Download Detective Conan. Po začiatku priameho prenosu nebude možný vstup do sály. Vstupenka stojí 5 eur ich záujemcovia si ich môžu kúpiť len prostredníctvom stránky ticketportal.sk

Dátum/Date: 15.12.2015 o 19.30 h
Miesto konania/Place of event: Kursalon, Piešťany

jRId.lepayaco_swing_jpgLE PAYACO A SWING SOCIETY ORCHESTRA v rámci Slovensko Advent 2015 미드 식스 다운로드. Moderátor: PIŠTA VANDAL

Pokyny organizátora: Prosíme návštevníkov, aby dodržiavali stanovený začiatok koncertu o 19:30 a prichádzali na miesto konania v dostatočnom predstihu mac sierra. Sedenie je voľné a produkcia má právo divákov pred začiatkom priameho prenosu presadiť na iné miesto. Zakúpením vstupenky dáva jej držiteľ organizátorovi alebo tretej osobe bez akýchkoľvek nárokov súhlas na zhotovenie a použitie akejkoľvek formy záznamu podujatia.

-inf- Zdroje: ticketportal.sk, slovenskoadvent.sk,

 

REKLAMA