Úvod Kultúra Škótski Middle of the Road po 40-tich rokoch na Slovensku – vystúpia...

Škótski Middle of the Road po 40-tich rokoch na Slovensku – vystúpia na Lodenici

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Škótska kapela Middle of the Road sa vracia po vyše 40-tich rokoch na Slovensko a zamieri rovno do Piešťan na festival Lodenica, ktorý sa už pravidelne koná v posledný augustový víkend v kempingu na Sĺňave 카카오톡 백업 다운로드. Popová skupina, ktorá žala úspechy začiatkom 70-tych rokov, sa totiž opäť dala dokopy. Na Lodenici plánuje zahrať svoje najväčšie hity. Nebudú teda chýbať ani singel „Chirpy Chirpy Cheep Cheep“, z ktorého svojho času predala neuveriteľných vyše 10 miliónov kusov 일도리 다운로드. Popoví seniori však nezaspali dobu a ponúknu aj nové piesne „Staying Alive”, “Yellow Boomerang” a “Feel like Makin Love”.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Obávam sa, že o Slovensku veľa nevieme Download an earlier version of unity. Niekedy v 70-tych rokoch sme tu už síce boli, no nič si nepamätáme. Je to už naozaj dávno. O to viac sa tešíme,“ vraví zakladajúci člen kapely Ian McCredie 유튜브 국가 차단 다운로드. Middle of the Road žali v 70-tych rokoch minulého storočia obrovské úspechy. Z každého zo štyroch vtedy vydaných singlov sa predalo aspoň po milióne kópií a stali sa zlatými Naver Dictionary app. Najväčší úspech zaznamenali s piesňou „Chirpy Chirpy Cheep Cheep“, z ktorej  sa predalo až neuveriteľných 10 miliónov kusov.

„Zahráme naše najväčšie hity zo 70-tych rokov vrátene  „Chirpy Chirpy Cheep Cheep“ a „Soley Soley“, ale pridáme aj novinky „Staying Alive”, „Yellow Boomerang”, či „Feel like Makin Love” Download Cadian 3D. Veľmi sa tešíme. Festivaly pod holým nebom sú totiž fantastickým zážitkom, ak vyjde počasie. A pokiaľ prší, je to zas výzva pre nás muzikantov, aby sme to i tak zvládli a zabavili návštevníkov,“ dodáva Ian McCredie. Škótski popoví seniori dnes hrajú v zložení Ian McCredie, vokály a gitara, Stuart McCredie, gitara, Lorna Bannon, spev a Stephan Ebn, bicie Little Mermaid in the corner. Veria, že fanúšikovia si ich hity pamätajú a rozdivočia sa spolu s nimi. Piešťanská Lodenica bude dokonalým zavŕšením festivalovej sezóny 댄스 타운 다운로드.

4

„Middle of the Road sú jedným z našich tohtoročných úlovkov Seoichu program. Verím, že to ocenia ich fanúšikovia a budú si s nimi pospevovať hity, ktoré nestarnú. Snažili sme sa program skoncipovať tak, aby si to užili mladí aj seniori, milovníci country popu aj rocku ftk imager. Nebudú chýbať ani ľudovky v moderných úpravách, o čo sa postará Čechomor a Družina. Všetkých vás srdečne pozývame,“ uzatvára organizátor festivalu Dušan Drobný z agentúry Topfest.

 

areal9Festival Lodenica sa koná v Piešťanoch od 25. – 27. augusta. V posledný augustový víkend v autocampingu na Sĺňave vystúpia aj bratia Nedvědovci, skupiny Kamelot, Ploštín punk, IMT Smile, Desmod, Všichni Svatí, The Buttons, Devítka, Malina Brothers, Alan Mikušek, Pavel Žalman Lohonka 70, Bukasový Masív, Pacipacifik, Cop, The Buttons, Nový Rownák a Spiritual Kvintet. Vstupenky si môžete kúpiť v sieti predpredaj.sk a ticketportal.sk.

2
Zdroj: Tlačová správa organizátora, Článok obsahuje reklamné informácie.

 

REKLAMA