Úvod Kultúra Samko Tále v podaní Pavla Seriša v nedeľu v ŽiWell

Samko Tále v podaní Pavla Seriša v nedeľu v ŽiWell

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Inscenáciu Samko Tále, ktorá je dramatizáciou slávnej slovenskej novely spisovateľky Daniely Kapitáňovej “Kniha o cintoríne”, uvidíte v nedeľu 9 Windows 7 calculator. decembra o 19:00 h v komunitnom centre ŽiWell. 

„Ja nie som žiadny debil, lebo ja mám veľmi inteligenciu Pansori download. Lebo ja som chodil do všetkých deviatich tried, a ani len raz som neprepadol, lebo mňa si ľudia vážia…“ znie citát z inscenácie.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pavol Seriš sa prvýkrát predstavuje vo vážnejšej, prevažne činohernej polohe 온 디스크 무제한 다운로드. Samko Tále je prostý človek. Odhaľuje naše potlačované obavy a predsudky voči všetkému „inému“, ktoré v nás stále driemu. Aké sú hlboké 바이두 다운로드? Naozaj sa snažíme porozumieť svetu, alebo pohodlne skĺzneme do všeobjímajúcej nenávisti?

Inscenácia je dramatizáciou slávnej slovenskej novely spisovateľky Daniely Kapitáňovej “Kniha o cintoríne” sql server native client 10.0 다운로드. Tragikomédia Samko Tále sa v roku 2017 mimo iných predstavila na festivaloch Pohoda, Divadlo Evropských regionů či Vlnoplocha.

Autor: Daniela Kapitáňová
Dramatizácia: Monika Pulišová, Pavol Seriš
Scéna a kostýmy: Daša Krištofovičová
Réžia: Monika Pulišová
Hrá: Pavol Seriš

Vstupenky si môžete zakúpiť priamo na bare, prípadne rezervovať na MT: +421 940 616 936 Download Cumoney.

PR

REKLAMA