Úvod Koktail Benefičný Športový ples opäť podporí malú Dominiku

Benefičný Športový ples opäť podporí malú Dominiku

REKLAMA
OLANO Volby 2020

Občianske združenie Úsmev pre druhých v spolupráci s PFK Piešťany a Asociáciou športových klubov Piešťany, ako aj Nadáciou ZSE a Asociáciou pomoci postihnutým APPA pripravuje na 9. februára budúceho roka opäť benefičný Športový ples. Jeho výťažok bude venovaný dvojročnej Piešťanke Dominike s genetickým syndrómom Cornelia de Lange.

Ples sa uskutoční v Piešťanskom pivovare ŽiWell. Hosťom večera bude  huslista a virtuóz Marco Rajt, ktorý si počas hostí pripravil špeciálne prekvapenie. O zábavu sa bude starať taktiež DJ PT Sound.  

REKLAMA
Participativny rozpocet 1

Okrem tancovania sa budete môcť zabaviť pri spoločnom fotení fotobúdkou Vyletí vtáčik, vďaka ktorej získate kreatívne fotografie pre každého účastníka priamo na mieste i neskôr v elektronickej podobe. Pripravená je tiež bohatá tombola plná športových i nešportových vecí, darov od piešťanských rodákov, profesionálnych športovcov i miestnych či nadnárodných firiem. 

Výťažok z plesu v podobe zisku z predaja tombolových lístkov ako aj  z obratu na bare Piešťanského pivovaru bude venovaný dvojročnej Piešťanke Dominike s genetickým syndrómom Cornelia de Lange a viacnásobným postihnutím. Peniaze budú použité na rehabilitačné cvičenia a kompenzačnú pomôcku na náhradnú komunikáciu. 

Dátum a čas: 9.2.2019 o 18:00 h

Miesto: Piešťanský Pivovar, Rekreačná 3, Lodenica

Ceny lístkov: 35 euro / osobu

Registrovať a rezervovať si lístok môžete tu.

PR

REKLAMA