Úvod Kultúra Punkáči deťom v Piešťanoch

Punkáči deťom v Piešťanoch

Benefičný hudobný festival Punkáči Deťom 2010 sa bude konať v dňoch 23. až 25. júla 2010 už po tretí raz surface 3 복구 이미지 다운로드. Z malého skromného

festivalíku, ktorý sa uskutočnil prvý krát v meste Brezová pod Bradlom, kde vystúpilo 18 kapiel sa stal momentálne najväčší punkový festival na Slovensku rt jar. Tretí ročník má pre návštevníkov pripravený prívetivejší areál ( Piešťany – areál Lodenica ), ktorý sa viaže aj s lepšou dostupnosťou festivalu Man of Mask.

Dve pódia, na ktorých vystúpi viac ako 50 nielen domácich, ale aj zahraničných kapiel, ktoré sa zrieknu honoráru za vystupovanie a prídu podporiť zbierku na pomoc deťom v ohrození 시크릿쥬쥬 11기 다운로드. Medzi kapely, ktoré vystúpia na festivale patria také zahraničné mená ako Skarface ( Francúzsko ), The Twinkles ( Taliansko ) či Overflow ( Chorvátsko ) 저벅가 다운로드. Z domácich, medzi ktorých radíme samozrejme aj bratov Čechov, ktorí sú neoddeliteľnou súčasťou každého ročníka, sú známe tváre a kultové kapely tejto hudobnej scény a to: N.V.Ú, Ex-Tip, Totální Nasazení, HT, Načo Názov, Za?iatok Konca, Karpina, Hasiaci Prístroj, Punkreas, Degradace, Odpad, Nekultúra, Punk Floid, Sitňan…a mnoho mnoho iných 혜화동 다운로드. Tak ako každý rok, tak i tento rok festival neponúka fanúšikom iba punk, ale i ska/reggae ( Karavana, Sakumprásk, Fuera Fondo, Ska3x…), poprípade rockabilly ( Devil Street 13 ) 지하철 앱 다운로드. Kompletný line-up kapiel, rozpis chystaných atrakcií ( každoročné súťaže, zbierka hračiek pre deti, kočovná čajovňa, shopy, stolný futbal…a iné ) a bližšie informácie o festivale nájdete na oficiálnej stránke festivalu punkacidetom.sk full Pinterest image.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

Autor: TS

REKLAMA