Úvod Kultúra Prírodné kino otvorí Vlasta Burian, nemý film bude doprevádzať živá hudba

Prírodné kino otvorí Vlasta Burian, nemý film bude doprevádzať živá hudba

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Milenky starého kriminálnika – to je názov filmu, ktorý budú premietať v piešťanskom Prírodnom kine ako prvý po vyše dvadsiatich rokoch SketchUp7. Slávnostnú projekciu doplní hudba v podaní tria Neuvěřitelno skomponovaná práve k jednému z menej známych filmov s Vlastom Burianom.

Prvá projekcia je naplánovaná na štvrtok 20 Premiere Pro cs6. augusta. Bude venovaná dobrovoľníkom, ktorí sa zapojili do obnovy Prírodného kina. Každý z nich môže na premietanie pozvať jednu osobu, vstup budú mať voľný 마인크래프트 pc 맵 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Slávnostné otvorenie Prírodného kina začne o 20.00 h a prístupné je aj pre širokú verejnosť. Vstupenky bude možné kúpiť v pokladni aj online – cez novú webstránku kino-fontana.sk Kyobo Mungo Ebook.

Prírodné kino bude premietať aj 21. a 22. augusta. V piatok je na programe oscarový film Bohemian Rhapsody o britskej hudobnej skupine Queen a v sobotu najnovší dokument Pavla Barabáša s názvom Salto je kráľ o zlaňovaní najvyšších vodopádov na našej planéte html 한글 파일 다운로드.

Na pondelok 31. augusta Mestské kultúrne stredisko Piešťany pripravilo koncert projektu Hrana spojený s premietaním filmu o Marekovi Brezovskom.

Mesto Piešťany vo štvrtok informovalo, že Prírodné kino je skolaudované a už nič nebráni tomu, aby sa mohlo začať využívať.

Areál na okraji mestského parku bol neprístupný od augusta 1997. Dobrovoľníci pod vedením Michala Fiala začali s jeho obnovou v januári 2015. Postupne sa zapojili aj miestne firmy a táto iniciatíva mala od začiatku tiež podporu radnice.

Na rekonštrukcii sa podieľali skauti, seniori, študenti, členovia rôznych športových klubov a združení. Zapojili sa tiež aktivační pracovníci a ľudia vo výkone trestu. Sponzorsky pomáhali aj miestne firmy (Awe atelier, Emaila, Respect, Ekom, píla Forest, Witec, Fax copy, Zippa s.r.o, Pražiareň kávy Classic, Progres Protect-Kamil Svetlík). Investície zo strany Mesta Piešťany boli vo výške 145 607 eur.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA