Úvod Kultúra Predstavia literárne diela mladých autorov

Predstavia literárne diela mladých autorov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Čítačku, venovanú mladým autorom, pripravuje kultúrno-kreatívne centrum Arta na Kollárovej ulici v stredu 19. augusta. Podujatie, ktoré je súčasťou víkendových akcií v átriu, organizujú študenti stredných škôl a milovníci literatúry Windows Activation.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Literatúra rozdiely nerobí je čítačka venovaná mladým autorom, ktorí svoje texty orientujú na témy ako antifašizmus, antirasizmus, feminizmus, LGBTQ+, a pod kda popstar. Cieľom je poukázať, že literatúra nerozdeľuje, ale práve naopak, spája,“ uvádzajú organizátori na FB stránke Arty. Podujatie sa bude konať od 17,30 h  vonku v átriu a v prípade zlého počasia v Starej jedálni na II.poschodí Get free pictogram.

Na ďalší víkend v sobotu 22. sa chystá v Arte Letný Drip Coffee Festival voicemeter.

Arta je bývalý názov Považskej továrne na čokoládu a cukrovinky, ktorá fungovala v Piešťanoch v medzivojnovom období. Po znárodnení prešla pod národný podnik Figaro 치외법권 다운로드. Neskôr bola sídlom Tesly a SOŠT. Od roku 2011 boli industriálne priestory na Kollárovej ulic prázdne. Pod hlavičkou Občianskeho združenia Iniciatíva Arta v nej v súčasnosti funguje kultúrno-kreatívne centrum.

-red- Zdroj: FB Arta Piešťany

REKLAMA