Connect with us

Kultúra

Pred koncertom Punto „šťuchal“ Barbaru

Published

on

Reklama
Reklama

Hovorí sa za všetkým hľadaj ženu, ale už platí aj, za všetko môže Facebook. Čo myslíte, ako prišlo k spojeniu kapely Slniečko a huslistky Barbary Barros? Presne ako vám blyslo mysľou, môže za to žena a Facebook. 

[singlepic id=26689 w=450 h=350 float=right]Skupina Slniečko zorganizovala pri príležitosti svojho 29-teho výročia vzniku v Kursalone povolebnú retroparty v sobotu 10. marca. Tradičnú rýdzo mužskú zostavu, tento raz doplnila aj nežná portugalská huslistka Barbara Barros, ktorá už niekoľko rokov žije v Piešťanoch. Jej husľové majstrovstvo dodalo koncertu inú dimenziu a energia z pódia sršala ešte viac ako keď hrajú iba páni muzikanti. Je pravda, že v prvej polovici sa návštevníci koncertu trošku ostýchali naplno prejaviť svoje emócie. Pre ich množstvo a nedostatok priestoru čašníci nestíhali obsluhovať, takže chýbali tekuté „iniciátory“. Avšak po prestávke, keď všetci doplnili tekutiny, sa rozbehla zábava ako sa patrí.

Späť však k spojeniu. Punto ako správny chlap jednoducho šťuchol Barbaru na Facebooku a už to išlo, dohoda o spoločnom [singlepic id=26687 w=320 h=240 float=left]vystúpení bola rýchla. Ešte predtým však úradovala ich spoločná známa prekladateľka Lucka, ktorá Puntovi Barbaru pripomenula. Ako totiž Peter Remiš pre PNky povedal, s Barbarou chceli hrať už dávno, lenže zrovna v tom čase otehotnela a z hrania nebolo nič. Teraz  síce znovu očakáva potomka, ale tento raz si povedali, že tehotenstvo nie je choroba a neukrátia predsa fanúšikov o príjemný zážitok.

[youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=-DRZ1TqRggg[/youtube]

Reklama

[youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=G2lW8Wx1h5Y[/youtube]

[nggallery id=1489]

Autor: ht Foto: Tomáš Hudcovič

Populárne články