Úvod Kultúra Pouličné umenie naplnilo Piešťany príjemnou atmosférou

Pouličné umenie naplnilo Piešťany príjemnou atmosférou

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Prvá augustová sobota patrila v Piešťanoch po štvrtý raz pouličnému umeniu. Hudobníkov, ale aj výtvarníkov ste mohli stretnúť na rôznych miestach v centre mesta 맥 vmware 다운로드. Naplnili ho pohodou a príjemnou atmosférou. 

Návštevníci Piešťan i domáci si užili koncerty v klube ŽiWell v Kursalone, na Námestí slobody pred kaviarňou Espresso pod Lipou, pred hudobným klubom LAJFKY v Edene na pešej zóne a graffiti zóna sa nachádzala v starom amfiteátri 미교 좋니 다운로드. Výtvarníci sa prezentovali taktiež v Mestskom parku a hudobníci na pešej zóne. 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Okrem oficiálneho programu, kde sa predstavili takmer dve desiatky hudobníkov a kapiel, prišli organizátori tento rok s novinkou Zahraj si h-able 다운로드. Centrum Piešťan sa tak satalo počas festivalu aj voľnou zónou pre prechádzajúcich buskerov. Vystúpiť mohol každý, pretože hlavnou ideou festivalu je ponúknuť priestor všetkým, bez výberových kritérií inner part.

Amfiteáter v Mestskom parku sa premenil na voľnú street art a graffiti art zónu Download Blue Note. Organizátori  jeho priestory pred podujatím nechali vyčistiť vďaka spolupráci s partnerom. Graffiti umelci následne jeho steny od piatku do nedele využili na svoju tvorbu 일빵빵 스토리가 있는 영어회화 다운로드. Okrem toho boli v týchto priestoroch vystavené fotografie, ako amfiteáter kedysi vyzeral.

„Ďakujeme všetkým účinkujúcim, v programe aj mimo programu, partnerom a sponzorom za možnosť priniesť trochu netradičnej zábavy a pozitívnej energie do tohto krásneho mesta, #PiestanyStreetARTFestival 2019,“ poďakoval na záver všetkým, ktorí podali pomocnú ruku Branislav Galo z urbantone.sk Hdd regenerator.

Partneri podujatia:

Klub ŽiWell, Piešťanský pivovar ŽiWELL, Mesto Piešťany, Rezort Piešťany, LAJFKY v Edene, Espresso pod Lipou, Pražiareň kávy Classic coffee, Fobos media, Shramot, Štúdio Tuhar- Filmová a hudobná produkcia, Blazy Records, zpiešťan.sk, Piešťanský týždeň, PNky.sk Nový Populár…

-red- Foto: urbantone.sk

REKLAMA