Úvod Kultúra Hody Trebatice štartujú už dnes. Ponúknu balkánsku dychovku aj slovenský rockový „nášup“

Hody Trebatice štartujú už dnes. Ponúknu balkánsku dychovku aj slovenský rockový „nášup“

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Festival Hody Trebatice začína už dnes. V piatok 16. a v sobotu 17. augusta 2019 na Motokárovej Dráhe v Trebaticiach zahrá kráľ balkánskych dychoviek Boban Marković Orkestar 판도라 영상 다운로드. Tešiť sa môžete aj na slovenský „nášup“ v podobe kapiel Horkýže Slíže, INEKAFE, Desmod, Slobodná Európa, Nora Carusso, King Shaolin, Malý Princ a spevákov Lukáš Adamec, Buranovski a Marián Greksa 신의나라 버닝헬 다운로드. Po piatkovom programe si fanúšikovia diskotéky budú môcť zatancovať na mix hitov od DJa Lukyho. Areál festivalu otvára svoje brány v piatok o 16:00 h Download the asx video.

Boban Markovic 
Foto: Szabolcs Dudas

Hody Trebatice ponúkajú už tradične skvelú zábavu, atrakcie aj sprievodný program 스위시 맥스 다운로드. Nechýbajú dve veľké tribúny, veľkokapacitný stan a úžasný výber jedál. Pre návštevníkov budú otvorené dva vstupy. Jeden od hlavnej cesty priamo na dráhu a druhý od kolotočov od obce. Areál festivalu otvára svoje brány v piatok o 16:00 a v sobotu o 14:00 lg 드라이버 다운로드. Fanúšikom zahrajú kapely Horkýže Slíže, Desmod, Slobodná Európa, Nora Carusso, King Shaolin, Malý Princ a speváci Lukáš Adamec, Buranovski a Marián Greksa s kapelou Delykvenc kirby games. Skupina INEKAFE sa predstaví v klasickej zostave a určite nevynechá hity „Nevhodný typ“, „Ružová záhrada“, „Kašovité jedlá“, „Vianoce“, „Ráno“ či „Právo na šťastie“ web square.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger


„Tento fesťák navštevujeme pravidelne a vždy sa sem tešíme. Je tu super atmosféra. Zahráme klasický best of set. S usporiadateľom sme sa tentokrát vzácne dohodli, že v jednom regióne zahráme dve akcie, ale každú v inej zostave minions subtitles. Červeník sme hrali v starej zostave so špeciálnym programom Vitaj!, našim albumom z roku 1998, ktorý mal 20-ročné výročie. Hody Trebatice už ale odohráme v aktuálnej zostave s aktuálnymi hitmi,“ prezradil líder Vratko Rohoň 안드로이드 아프리카 다운로드.


V piatok po koncerte INEKAFE pridal organizátor do programu DJ Lukyho, ktorý rozprúdi diskotéku až do tretej do rána windows 7 hyper-v. Zahraničnou hviezdou festivalu bude v sobotu Boban Markovič Orkestar. Repertoár kráľa balkánskych dychoviek tvoria cigánske klasiky, ale predovšetkým hity filmov Emira Kusturicu a vlastné skladby, ktoré teraz opäť predstavia aj na Slovensku.


„Hrali sme u vás už viackrát. Máme radi slovenské publikum, je temperamentné a rado sa zabáva. Zahráme všetky naše pecky a zatancujeme si spolu,“ teší sa na koncert Boban Markovič.


Na festivale sa dá aj stanovať, poplatok za stan je 5 eur a v tom je zahrnuté aj parkovné. Stanovanie bude možné pri autách na vedľajšom poli nad motokárovou dráhou. Po minulom roku urobil organizátor zmenu a stanovanie na tréningovom ihrisku je zakázané. Sprchy a wc budú otvorené od piatka do nedele od 9:00 do 12:00. Organizátor žiada návštevníkov, aby do areálu nevnášali žiadne ostré predmety, zbrane, sklo, plechovky a vodu. Festival Hody Trebatice sa začal ako spestrenie hodových zábav v roku 2009 v Trebaticiach pri Piešťanoch. Postupne sa rozrástol na silný malý festival, na ktorom vystúpili IMT Smile, Čechomor, Wanastowi Vjecy, Xindl X, Richard Müller či Modus. Akcia každoročne priláka tisícky návštevníkov Nenechajte si ujsť Hody v Trebaticiach, šou vypukne 16. augusta 2019 na Motokárovej Dráhe v Trebaticiach! Vstupenky na festival Hody Trebatice sa dajú kúpiť v sieti Ticketportal a v kamenných predajniach v Piešťanoch a v Trebaticiach. 

 

HODY TREBATICE 16.- 17.8. 2019

PIATOK

17:00 MALÝ PRINC

18:30 HORKÝŽE SLÍŹE

20:00 BURANOWSKI

21:30 DESMOD

23:00 SLOBODNÁ EURÓPA

00:30 INEKAFE

DJ LUKY

SOBOTA

15:20 ROCKOVANKA

16:50 NORA CARUSSO

18:20 REFLEXY

19:50 LUKÁŠ ADAMEC

21:40 BOBAN MARKOVIČ ORKESTAR

23:30 KING SHAOLIN0

1:00 MARIÁN GREKSA A DELYKVENC

TS

REKLAMA