Úvod Kultúra Potvrdené! Festivaly z Hornej Stredy sa sťahujú na letisko

Potvrdené! Festivaly z Hornej Stredy sa sťahujú na letisko

REKLAMA
GM Dental Zubar

K augustovému Grapeu pribudnú v júli na piešťanské letisko ďalšie dva stredne veľké festivaly. Toto je hip hop a Bee Free sa po rokoch sťahujú z Areálu vodných športov v Hornej Strede Kyobo Mungo Ebook.

Obe podujatia majú rovnakých organizátorov. Tí novinku oznámili minulý týždeň v tlačovej správe: „Vzhľadom na snahu zvýšiť kvalitu a bezpečnosť, sme boli nútení sa

porozhliadnuť po lepšej lokalite, schopnej zvládnuť zvýšené nároky aj na parkovanie a logistiku. Pre obľúbenosť, hudobnú históriu a dobrú dostupnosť, sme sa dohodli na usporiadaní festivalovej série v areáli Letiska Piešťany.“ Pôvodne plánované termíny sa nezmenili html 한글 파일 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Najväčším ťahákom na skorší, hip-hopový festival (1. a 2. júla) bude raper Ice Cube. Jeden zo zaklaateľov štýlu gangsta rap je zároveň hollywoodskou hviezdou – hercom (účinkoval v dvoch desiatkach filmov) a zároveň režisérom i scenáristom 아이패드 네이트온 다운로드. Okrem neho sa na festivale predstaví takmer kompletná česká a slovenská špička tohoto žánru.

Filozofia Bee Free (29 Download Deville Berg. a 30. júla) nie je o headlineroch, ale o voľnom stretnutí DJov a fanúšikov elektronickej hudby. Organizátori však na podujatie prekvapivo pozývaju aj

rockerov a vyznávačov všetkých hudboných žánrov Download cookie run games. Podujatie je podľa nich totiž o slobode a o oslave elektornickej tanečnej hudby. Počtom návštevníkov stále rastie, aj preto sa muselo už trikrát sťahovať Automatic images.

Nulové vstupné v posledných rokoch prilákalo takmer nezvládnuteľné množstvo účastníkov. Tí zanechali vlani pri ceste medzi Piešťanmi a Hornou Stredou množstvo odpadkov Download Cloverfield Paradox. Usporiadatelia mali čo robiť, aby ich odstránili.

Text: Martin Palkovič Foto: www.icecube.com a hugophoto agency

REKLAMA