Úvod Kultúra Piešťany zažijú koncert kapely Chiki Liki Tu-a, sekundovať im bude Veľká Potreba

Piešťany zažijú koncert kapely Chiki Liki Tu-a, sekundovať im bude Veľká Potreba

REKLAMA
GM Dental Zubar

Komunitné centrum ŽiWell čaká na budúci piatok 21.októbra vystúpenie prešovskej zostavy Chiki Liki Tu-a, ktorú bude sprevádzať punkrocková kapela Veľká Potreba Bust a move download. Recesistická kapela z Prešova zavíta do Piešťan v rámci koncertnej šnúry, ktorú organizuje v snahe podporiť vydanie kompilačného albumu 3×4=13 QuickTime. Ak si chcete užiť ich nesmrteľné hity ako Kristína, Laska moja de si, Kuca paca, ale aj nové skladby Milenka či DPH, určite sa vyberte do ŽiWllu na tento koncert 쿠우 게임 다운로드.

fb_new

REKLAMA
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Na základe úspechu albumu „Slzy tvý mámy, Šedivý a spol.“, ktorý bol v marci tohto roku ocenený ako najlepší album podľa fanúšikov na RHA za rok 2015, sa Chiki liki tu-a rozhodli nečakať tak dlho s vydaním ďalšej nahrávky Download the calendar for 2016. Ide o kompilačný album zložený z troch častí. Nájdete tam skladby naživo (napr. aj z Prešova), skladby v úpravách pre dychy (napr. aj DPH) a skladby, kde Chiki liki tu-a vzdali česť svojim obľúbeným undergroundovým kapelám. Album môžete podporiť na webovej stránke 신세계 앱 다운로드.

Za svoju existenciu odohrali viac než 1200 koncertov v 15 krajinách Európy 윈도우 putty 다운로드. Medzi najvýznamnejšie sa radia vystúpenia na festivaloch Sziget ,Trutnov open air, Pohoda , Rock for people, Colours of Ostrava, Schengen fest, Taksirat, Grape a klubové koncerty v Paríži, Bordeaux, Londýne, Dubline, Belfaste, Budapešti, Berlíne, Drážďanoch, Skopje, Ľubľane, Prahe, Varšave, Krakove atď. Chiki liki tu-a sú Martin Višňovský (spev, basgitara), Ľuboslav Petruška (gitara) a Tomáš Višňovský (bicie) 강철 서신 다운로드.

VEĽKÁ POTREBA

Veľká Potreba je alternatívne punkrockové duo, ktoré mieša minimalistické postupy s prísnym do-it-yourself prístupom nuke 10 다운로드. Vo svojej tvorbe sa kapela zapodieva každodennými problémami a citovým životom ľudí v meste. Po rokoch zrenia sú momentálne na vzostupe.

14708294_796781617091631_5128744442551485929_n (1)

-lt/Zdroj a foto: ŽiWell-

REKLAMA