Úvod Kultúra Dom umenia premietne vynikajúce filmy Neznáme dievča a Po búrke

Dom umenia premietne vynikajúce filmy Neznáme dievča a Po búrke

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dom umenia v Piešťanoch sa i v tomto roku zapája do prestížnej filmovej prehliadky Be2Can 3. Výnimočné diela zožali tento rok úspechy na festivaloch v Cannes, Berlíne a v Benátkach Grape Valley. Už na budúci týždeň si budete môcť v najväčšom jednosálovom kine na Slovensku pozrieť filmy Neznáme dievča a Po búrke. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Neznáme dievča 
24 október 2016 18:00

Jenny (Adèle Haenel) je lekárkou, ktorá má malú ambulanciu po svojom starom a chorom mentorovi 스마트폰 해킹 툴 다운로드. Ambiciózna mladá žena sa chystá na veľký kariérny skok – prestup do významnej nemocnice a prestížne oddelenie.

Jedného večera v jej ordinácii niekto zazvoní, no Jenny nereaguje Hangul Edition of Pokémon Heart Gold. Je po ordinačných hodinách a má dosť práce s neistým Julienom (Olivier Bonnaud), ktorý je u nej na praxi. Ráno sa dozvie, že neznáme dievča, ktoré nepustila dnu, našli neďaleko mŕtve, pravdepodobne bola zavraždená 학습 앱 다운로드. Hnaná výčitkami svedomia sa Jenny pokúša vypátrať jej identitu, ale taktiež túži odhaliť páchateľa brutálneho činu. Majstri kinetickej sociálnej drámy bratia Dardennovci sa po sociálnom thrilleri Dva dni, jedna noc úspešne vydávajú do teritória civilnej detektívky, bez toho, že by opúštali programové východiská svojej poetiky – realistické zachytenie spoločenského prostredia, marginálnych postáv a skúmania rôznych aspektov humanizmu 웹사이트 다운로드.NeznamaDivka-posterA1-SK

 

FB-2016-cover-B2C_Date+Towns

Po búrke
25 október 2016 18:00

Rjota (Hiroši Abe) je márnotratný syn, zlý otec a skrachovaný spisovateľ 실버라이트 영상 다운로드. Úspech má dávno za sebou, a tak si privyrába drobnými špinavými kšeftíkmi ako súkromý detektív. Je rozvedený a ku svojmu jedenásťročnému synovi Šingovi (Taijo Jošizawa) nachádza cestu len horko ťažko Download a cinema. Exmanželka Kjoko už začala nový život a na Rjotu sa pozerá skôr ako na vzdialenú spomienku. Odcudzenú trojicu jedného večera však dá dokopy blížiaci sa tajfún website image in bulk.

Musia spolu prežiť noc v byte Rjotovej dobrosrdečnej matky Jošiko (Kirin Kiki). Čo sa stane z ich vzťahu po búrke? Majster rodinných drobnokresieb Hirokazu Koreeda sa vracia s novým filmom, ktorý rozpráva o pretrhnutých väzbách, krehkej láske rodičov a detí a o tom, že najsilnejšie búrky sú niekedy tie, pri ktorých sa nepohne ani lístok 삼성 갤럭시 앱 다운로드. Film svojou precíznou charakterovou i dramatickou výstavbou pripomína divadelné hry Antona Pavloviča Čechova a potvrdzuje Koreedov status jedného z najvýznamnejších ázijských režisérov Download cakewalk.

Majster rodinných drobnokresieb Hirokazu Koreeda sa vracia s novým filmom, ktorý rozpráva o pretrhnutých väzbách, krehkej láske rodičov a detí a o tom, že najsilnejšie búrky sú niekedy tie, pri ktorých sa nepohne ani lístok.

PoBouri-posterA1-SK (1)

-lt/Zdroj: Dom umenia-

REKLAMA