Úvod Kultúra Park Foto bolo rekordné

Park Foto bolo rekordné

REKLAMA

Hoci to deň pre termínom konania 13. ročníka Park Foto vyzeralo s počasím nedobre, meteorológom predpoveď napokon vyšla. Ráno síce ešte pršalo, okolo desiatej však vykuklo slniečko, ktoré napokon prilákalo do piešťanského parku 90 vystavujúcich autorov Fine Pang Fang. Tí priniesli celkovo 1275 fotografií, ktoré potešili oči návštevníkov a vytvorili tak ustanovujúci rekord „Najvyšší počet fotografií vystavených pod holým nebom na Slovensku“, ktorý bude zapísaný do Slovenskej knihy rekordov 화산전생 텍본 다운로드.

Vystavujúcich ocenili diváci pripnutím štipca na fotografiu, ktorá sa im najviac páčila, ale naj fotografie vyberala tiež odborná porota Download atmega128. Tá bola po prvý raz medzinárodná, keď Martina Ježíka a Jozefa Kepperta doplnil Béla Szabó z Maďarska, odkiaľ nápad usporadúvať Park Foto priniesli členovia Piešťanského fotoklubu 벨365 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Aj napriek vysokému počtu vystavených fotografií sa neznížila úroveň prezentovaných fotografií, čo potvrdili aj členovia poroty, ktorí mali vo viacerých prípadoch naozaj ťažké rozhodovanie 그날처럼 mp3 다운로드. Medzi dospelými napokon na prvé miesto získal Matej Krajčír, druhý bol Emil Štefanka a tretí Andrej Hrušovský. Detskú kategóriu ovládli dievčatá 원펀치 다운로드. Prvá skončila Monika Švelková, druhá Katarína Špániková a tretia Viktória Dimitrovová.

Diváci odovzdali najviac štipcov fotografiám Eudarda Čupku Fashion of Christ. Druhé miesto za priazeň návštevníkov si odniesol Štefan Kučkovský a tretie Matej Ondreička. Cenu Victoria Regia za najlepšiu fotografiu kvetín vybrala odborná porota Eva Stručková – riaditeľka SOŠ záhradníckej a Dagmar Ondková kurátorka Magna Gallery, keď vyhlásili dvoch víťazov Františka Debreho a Eduarda Čupku 식품공전 2019 다운로드.


Organizátori tento rok rozšírili priestor na vystavovanie fotografií, ktorý bol ukončený kolekciou fotografií členov fotoklubu z rôznych kútov sveta pri kruhovej fontáne Download Angelic Magazine. Vzhľadom na prvotnú nepriazeň počasia sa podľa organizátorov celé podujatie vydarilo a budú sa usilovať o zachovanie úrovne aj v ďalších ročníkoch Download the band band.

Text a foto: -th-

REKLAMA