Úvod Kultúra Ové Pictures vytvorili spot pre Hondu

Ové Pictures vytvorili spot pre Hondu

REKLAMA
GM Dental Zubar

Michaela Čopíková a Veronika Obertová, ktorá pochádza z Piešťan, vyhrali medzinárodnú súťaž, vďaka ktorej majú na konte prácu pre jednu z najväčších automobiliek sveta 라이트룸6 다운로드. Japonská Honda si u nich objednala spot propagujúci zdieľanie elektrickej energie. Na úspech Ové Pictures upozornil magazín Stratégie future section on the other side of the border.

Ústrednou postavou animovaného spotu, pod ktorý sa Michaela Čopíková a Veronika Obertová z Ové Pictures podpísali ako režisérky a výtvarníčky, je dievča rozdávajúce energiu všetkým, ktorí ju potrebujú Free nursery rhyme download. Honda týmto videom v Japonsku propaguje svoj koncept e: TECHNOLOGY na efektívne využívanie elektrickej energie.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

„Netušili sme, že schvaľovanie a výrobný proces je úplne odlišný ako v Európe, bolo to aj časovo veľmi náročné, pretože ráno na Slovensku bol pre nich večer a opačne Download the business registration card. Niektoré veci preto museli byť odovzdané v extrémnych časoch, aby sme dodali materiály, kým je v Japonsku ešte deň,“ opísali svoje skúsenosti Michaela Čopíková a Veronika Obertová pre magazín Stratégie 시사기획 창 다운로드.

Pozrite si video, ktoré pre Hondu vytvorili:

-red-

REKLAMA